14 nápadů skřítka na polici, které tuto sezónu zaujmou


14 nápadů skřítka na polici, které tuto sezónu zaujmou

S příchodem nové sezóny přináší skřítek na polici spoustu nových a zajímavých nápadů pro vás. Od klasických až po ty nejmodernější trendy, určitě si vyberete ten pravý kousek pro váš domov. Buďte na vše připraveni a nechte se inspirovat těmito nápady skřítka na polici. S ním bude vaše domácnost vypadat ještě stylověji a originálněji než kdy dříve. Sledujte naše tipy a buďte připraveni na skvělou sezónu plnou nových inspirací!
bazen

Nejlepší vířivky v akci

Nezbedný nebo milý, Skřítek na polici se stal sváteční tradicí mnoha rodin. Někdy zlomyslný pomocník se od 1. prosince do Štědrého dne přesouvá po celém vašem domě z místa na místo. Ale může být náročné vymýšlet každý rok nové nápady Elf on the Shelf. Koneckonců, kolikrát může nakreslit Miniony na trs banánů?

Je čas myslet mimo krabici – a mimo dům. Udělejte si o Vánocích parádu tím, že schováte svého skřítka na jedno z oblíbených rodinných míst, do vířivky Master Spas nebo swim spa.

Tyto zábavné a snadné nápady Elf on the Shelf, které budou vaše děti tak nadšené, že je zařadíte na pěkný seznam.

Vaše děti se budou probouzet nadšené a čekat, až zjistí, zda si elf šel zaplavat, nebo je připraven vzít si den volna ze Santovy dílny a jen tak relaxovat.

elf na polici nápady
Proplouvejte prázdninami s těmito zábavnými a kreativními nápady Elf on the Shelf.

NOVINKA, kreativní nápady skřítka na polici

Váš elf na polici dělá noční návštěvy, aby dohlédl na vaše děti, než přijde Santa. To, že má elf nějakou práci, ještě neznamená, že se nemůže bavit.

Kino Swim-Up

Nastavte svůj iPad tak, aby přehrával oblíbený prázdninový film vašeho dítěte a zažijte zážitek ze sledování ve skřítčí velikosti.

Elf na polici jde do potrubí

Váš elf by si mohl užít některé zimní sporty, jako je lyžování a tubing. Ale s plaveckými lázněmi Master Spas si můžete užít to nejlepší z léta po celý rok. Nastavte svého elfa, aby šel na tubing v proudu plaveckých lázní. K připevnění trubky k rukojeti z nerezové oceli můžete použít popruh.

V utajení

Součástí zábavy s Elfem on the Shelf je, když se dostane do neplechu. Pohněte skřítkem tak, aby to vypadalo, že se pokusil otevřít kryt plavecké lázně, ale uvízl v záhybu.

Pod mořem

Pomocí navlékacího ocasu proměňte svého elfa v mořskou pannu. Může sedět na straně lázně nebo relaxovat na plováku.

Žádné potápění

V plaveckých lázních není žádné potápění. Ale dodržuje váš elf vždy pravidla? K nastavení tohoto nápadu Elf on the Shelf můžete použít skákací prkno z domečku pro panenky. Elf se může vydat pro dělovou kouli nebo otestovat své dovednosti při ponoru labutí. Nezapomeňte si vytisknout nápis „Zákaz potápění“.

Lázeňský den

Co je příjemnější než den v lázních? Relaxujte v lázních, kdykoli budete chtít. Pro tento nápad skřítka na polici vytvořte útulné místo pro elfku, aby si vykopla nohy a užila si vodopády a LED osvětlení.

Bazénová party

Plavecké lázně mohou být skvělým místem, kde si můžete zaplavat samostatně nebo si užít trochu klidu a ticha. Ale elf ví, že je to také ideální místo pro posezení s přáteli. O prázdninách určitě uspořádá alespoň jednu swim spa party. Popadněte akční figurky, plyšová zvířátka, panenky – cokoli, co najdete – a uspořádejte scénu na párty. Skřítek a jeho kádr kamarádů mohou sedět v lázních nebo se plavit na nafukovacích raftech s nápoji.

Odešli rybařit

Lovit sušenky se zlatými rybkami? Je to hotovo. Lov potápěčských hraček… no, to je nový nápad pro vašeho elfa na polici. Najděte nějaké potápěčské hračky ve tvaru ryb a vyrobte tyč pro svého elfa.

Mít míč

Součástí zábavy ve vířivce nebo swim spa je užívání si „bublin“, které trysky vytvářejí. Ale co se stane, když je toho moc? Musí to znamenat, že elf nemá nic dobrého! Umístění skutečných bublin do vaší lázně si žádá katastrofu v péči o vodu. Místo toho můžete svou vířivku naplnit plastovými kuličkami (myslím, že kuličková jáma). Můžete si je koupit v duhových barvách a později je použít pro zábavu.

Poflakovat

Tento snadný nápad skřítka na polici rozhodně spadá do kategorie „rozpustilých“. I když to bude vyžadovat nějakou práci navíc, je to určitě s vynaloženým úsilím. Tenhle nápad na skřítka na polici si oblíbí hlavně malí zlomyslní a budou umírat touhou vědět, jak se tam dostal.

Útok žraloků

Žraločí týden je obvykle v létě, ale to neznamená, že nemůžete na svou rodinu připravit nějaké překvapení. Vytvořte průhledný most pomocí průhledné fólie se žraloky plovoucími pod nimi. Žralok můžete zaútočit i pomocí nafukovacího žraloka, který bude plavat na hladině vody.

Všichni na palubě

Přeskočte „Král světa“. Váš elf na polici může být králem prázdnin jako kapitán SS Challenger. Elf může zmapovat své vlastní dobrodružství, když se plaví po širém moři, kde plave táta.

Údržba lázní

Může to být zábava a žádná práce. Dejte svému skřítkovi nějaké „práce“ a požádejte ho, aby vám pomohl s údržbou lázní. Ať už používáte skimmer nebo čištění soklu, váš elf vám může pomoci s některými úkoly z vašeho kontrolního seznamu údržby vířivky.

Kachní závod

Jsou vaše prázdniny tak trochu „kvasené“? Tento zábavný nápad s Elfem na polici je právě pro vás! Shromážděte svůj tým kachen (nebo vor kachen, jak se jim také říká) a požádejte svého elfa, aby hostil konečný kachní závod.


Nejlepší vířivky v akci

14 nápadů skřítka na polici, které tuto sezónu zaujmou

1. Skřítek s kytičkou

Skřítek držící malou květinu na polici přinese do vašeho domova pocit jara.

2. Skřítek s knihou

Nezapomeňte na literární skřítka, který si rád přečte knihu na vaší polici.

3. Skřítek s polštářkem

Prostý skřítek s polštářkem může být skvělým doplňkem vaší knihovny.

4. Skřítek s vázou

Elegantní skřítek s vázou zvýrazní krásu vašich květin.

5. Skřítek s čajovou konvicí

Milovníci čaje jistě ocení skřítka s čajovou konvicí na polici.

6. Skřítek s mapou

Pro cestovatele je skřítek s mapou nezbytným prvkem v jejich domově.

7. Skřítek s brýlemi

Přidejte na polici skřítka nosícího brýle jako inteligentní dekoraci.

8. Skřítek s květinovým věncem

Skřítek s věncem kolem krku dodá vaší domácnosti romantický nádech.

9. Skřítek s plátnem a štětcem

Pro umělecky založené jedince je skřítek s malířskými potřebami skvělým dárkem.

10. Skřítek s kyticí bonbónů

Sladký skřítek s kyticí bonbónů potěší jak dospělé, tak i děti.

11. Skřítek s kormidlem

Milovníci námořní tématiky ocení skřítka s kormidlem na polici.

12. Skřítek s fotoknihou

Osobní skřítek s fotoknihou připomene krásné společné chvíle.

13. Skřítek s mapou světa

Světový skřítek s mapou světa připomene vaše cestovatelské ambice.

14. Skřítek s vařečkou

Skřítek s vařečkou může být milým a praktickým doplňkem vaší kuchyně.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

14 nápadů skřítka na polici, které tuto sezónu zaujmou
– Závěr

– Skřítek na polici se stal sváteční tradicí mnoha rodin
– Zábavné a snadné nápady Elf on the Shelf
– Možnost schovat skřítka do vířivky Master Spas nebo swim spa
– Kreativní nápady elfa na polici
– Zajímavá a neobvyklá místa pro umístění skřítka
– Útulné a zábavné aktivity pro děti s elfem na polici

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *