HGTV překvapí majitele domu přeměnou, vířivkouÚvod k HGTV

HGTV překvapí majitele domu přeměnou, vířivkou

HGTV je televizní kanál zaměřený na domácí a zahradní vylepšení, který překvapuje majitele domů a bytů nečekanými proměnami a luxusními prvky jako je vířivka.


bazen

Nejlepší vířivky v akci

Splněný sen: '100 Day Dream Home' obsahuje Master Spas

Život hodil Mikeovi a Marii křivku, když Mikovi oba onemocněli rodiče a on se musel vrátit do svého dětského domova v Plant City na Floridě. Mike nepočítal s tím, že jeho matka během několika dní zemře a jeho otec bude brzy potřebovat pomoc při provádění i těch nejzákladnějších věcí.

A rozhodně neviděli, že by svou rodinu přestěhovali do Mikova dětského domova, aby se rodina mohla starat o jeho otce.

Ale rodina je připravena mít svůj vlastní prostor a vybudovat si svůj věčný domov.

Ve spolupráci s Mikou a Brianem a týmem HGTV „100 Day Dream Home“ se rodina rozhodla postavit dům na stejném pozemku jako dětský domov.

Na seznamu jejich přání byl rozdělený půdorys, velká kuchyně na vaření a zábavu a venkovní prostor, který si mohla užít celá rodina. „A pak možná horká vana z naší ložnice,“ říká Maria.

HGTV spolupracovala s Master Spas, aby pár překvapila vířivkou Twilight Series v grafitu.

hgtv makeover vířivka
Mike a Maria se rozhodli postavit svůj vysněný dům na rodinném pozemku na Floridě.

Plánování budoucnosti

Domov je tam, kde je srdce, a pro Mika a Marii je to také místo, kde se daří rodině. Pár se přestěhoval k Mikovu otci, aby se o něj mohli po zdravotních potížích postarat.

Ale jakmile jeho otec znovu získal část své nezávislosti, rodina se chtěla odstěhovat z Mikova dětského domova a zapustit vlastní kořeny. Nemuseli však chodit daleko.

Mikeův otec nabídl pozemek na svém pětiakrovém pozemku, aby si Mike a Maria mohli postavit dům.

„Potěšilo mě, že se můžu podívat z okna“ a uvidíme se tam, řekl Mikeův táta. „Myslím, že to dopadlo krásně.“

Pár a jejich proces výstavby domu byl středem zájmu 10. epizody („Přímo na našem dvorku“) 4. řady seriálu HGTV „100 Day Dream Home“.

„Toto je náš poslední domov, nikdy se nevrátíme a nebudeme si kupovat další dům,“ říká Maria. „Toto je rodinný pozemek a toto je rodinný dům.“

Jedním z výjimečných rysů vysněného domu Mika a Marie je jeho rodinný design. Dům byl navržen tak, aby se každý cítil jako doma. Prostorná kuchyně s velkým ostrůvkem je ideální pro vaření rodinných večeří a pořádání dovolené. Rozdělený půdorys umožnil dcerám páru mít vlastní ložnice a zároveň sdílet koupel. Hlavní ložnice představovala jedinečný prostor pro modlitbu a meditaci, díky čemuž Mike mohl najít klid a pohodu.

Jak projekt renovace domu postupoval, majitel domu se nemohl ubránit úžasu nad změnami, které se kolem nich dějí. Nové stěny, barvy a vybavení byly jen začátek. Netušili, že je na dvorku čeká překvapení – vířivka Master Spas.

hgtv makeover vířivka
Tato vířivka řady Twilight je dokonalým doplňkem této rozsáhlé lanai. Projekt byl součástí čtvrté řady seriálu HGTV „100 Day Dream Home“.

Vytvoření venkovní oázy

Pro Mikea a Marii nebyla touha hostit rodinu a přátele omezena na interiér. Představili si venkovní prostor, který by plynule splynul s interiérem. Chtěli rozlehlou lanai s pohodlným sezením a ohništěm.

„Máme tak velkou rodinu,“ říká Maria v epizodě. „Myslím, že venkovní prostor, ve kterém se budu moci bavit, by udržoval můj dům čistý.“

Plán původně zahrnoval skromnou krytou lanai, ale Maria a Mike chtěli něco většího. Hostitelé HGTV Minka a Brian spolupracovali s majiteli domů, aby omezili jejich vizi, ale „nezmenšili své sny“.

Každá epizoda „100 Day Dream Home“ obsahuje speciální projekt a pro Mikea a Marii se hostitelé rozhodli zaměřit se na dvorek.

Rozhodli se přidat venkovní jídelní kout a posezení, včetně sekčních a pohodlných polštářů, které by se daly snadno přemisťovat. Středobodem projektu byla vířivka Master Spas.

„Myslím, že to bude opravdu skvělý speciální projekt,“ říká Brian.

Vířivka byla instalována přímo před oknem Mikovy a Mariiny ložnice. Pro vylepšení instalace přidali Brian a Minka vedle vířivky vlastní sezení a barovou desku.

„Naše vířivka,“ zvolala Maria, když vyšli ven, aby viděli lanai jejich vysněného domova.

„Miluji to,“ říká Mike. „Naprosto to miluji.“

hgtv makeover master lázně
Vířivka poskytuje nespočet výhod.

Výhody vířivky Master Spas

Vlastnit vířivku nebylo jen o vytvoření dokonalého dvorku, ale také o prostoru pro relaxaci a odpočinek. Mike a Maria mohou vést rušné životy, ale nyní si mohou udělat čas sami pro sebe a namáčet se v uklidňující vodě vířivky. Je to také místo, kde se rodiče pěti dětí mohou spojit se svými dětmi, které stále žijí doma.

Namáčení ve vířivce nabízí také řadu zdravotních výhod. Teplá voda a uklidňující trysky mohou zmírnit stres, zmírnit svalové napětí a zlepšit kvalitu spánku. Pravidelné trávení času ve vířivce podporuje relaxaci, která je nezbytná pro zvládání stresu. Kromě toho může sloužit jako připomínka, abyste si udělali čas na péči o sebe, cvičení a kvalitní rodinný čas – to jsou všechny klíčové součásti zdravého a vyváženého životního stylu.

Vířivky řady Twilight jsou vybaveny prémiovými hydroterapeutickými tryskami v různých uspořádáních, které se zaměřují na oblasti s vysokým napětím. Exkluzivní StressRelief Neck and Shoulder obsahuje speciálně navržené trysky, které jsou vedeny směrem dolů – dávají krk a ramena pod trysky pro maximální masáž uvolňující napětí. Pro tak zaneprázdněný pár, jako jsou Mike a Maria, to poskytuje tolik potřebný únik od shonu každodenního života.

Ale jako pár, který miluje zábavu, jejich vířivka Master Spas slouží dvojímu účelu. Je to prostor, kde si mohou užít kvalitní čas s rodinou a přáteli a vytvořit nezapomenutelné okamžiky. Ať už jde o klidný večer ve dvou nebo o živé setkání s blízkými, vířivka se stane středobodem relaxace a spojení.

nejlepší vířivky 2021

Jak koupit vířivku

Těšte se, až strávíte více času ve své vlastní oáze na dvorku. Vířivku Master Spa si může bezpečně užívat celá rodina. Kliknutím sem se dozvíte více o výhodách hydroterapie. Nebo kontaktujte svého místního prodejce Master Spas, abyste se dozvěděli více o vlastnictví vířivky. Zajímá vás, kolik stojí vířivka Master Spas? Zde si můžete vyžádat cenovou nabídku.


Nejlepší vířivky v akci

Časté dotazy

Co je HGTV?

HGTV je kabelový televizní kanál zaměřený na reality show týkající se domova a zahradního designu.

Jakým způsobem HGTV překvapí majitele domu?

HGTV překvapí majitele domu přeměnou jejich domu nebo zahrady za účelem zlepšení vzhledu a funkcí prostoru.

Je pravda, že HGTV může přidat vířivku majiteli domu?

Ano, HGTV může přidat vířivku do domu majiteli, jako součást revitalizace jejich prostoru.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

HGTV překvapí majitele domu přeměnou, vířivkou
– Závěr

– Mike a Maria se rozhodli postavit svůj vysněný dům na rodinném pozemku na Floridě.
– Ve spolupráci s Mikou a Brianem a týmem HGTV „100 Day Dream Home“ se rodina rozhodla postavit dům na stejném pozemku jako dětský domov.
– Na seznamu jejich přání byl rozdělený půdorys, velká kuchyně na vaření a venkovní prostor.
– HGTV spolupracovala s Master Spas, aby pár překvapila vířivkou Twilight Series v grafitu.
– Dům byl navržen tak, aby se každý cítil jako doma.
– Vířivka poskytuje nespočet výhod pro relaxaci a odpočinek.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *