Jaký je rozdíl mezi vířivkou a jacuzzi®?

 

Jaký je rozdíl mezi vířivkou a Jacuzzi®?

Vířivka je voda nádrž s nainstalovaným čerpadlem, která vytváří proudění vody a bublinky. Na druhé straně, Jacuzzi® je registrovaná značka, která dodává širokou škálu vířivek a přináší luxusní funkcionalitu a design. Jacuzzi® je synonymem pro prvotřídní kvalitu a inovativní technologie vířivek.

bazen

Nejlepší vířivky v akci

 

Pojďme vyčistit vodu od vířivek a jacuzzi®! I když se často používají zaměnitelně, Jacuzzi® není jen obyčejná vířivka. Prozradíme vám, proč je jacuzzi® v hydroterapii takovým pojmem, a rychle se ponoříme do jejich nabídky van. Pojďme se ponořit…

Co je to jacuzzi®?

Jacuzzi® je značka, která před více než 60 lety vynalezla vířivku a dodnes vede v tomto odvětví. Vířivka, nazývaná také lázně, je velká vana s vodou používaná k hydroterapii nebo jen k relaxaci a odpočinku. Pokud jde o vířivky, Jacuzzi® jsou originální a nejlepší. Pojďme prozkoumat, proč je jacuzzi® tak populární.

Nejčistší voda

Jedním z charakteristických znaků vířivky Jacuzzi® je její příslib poskytovat nejčistší možnou vodu. Jacuzzi® vany jsou vybaveny ClearRAY® Water Purification System, který využívá UV-C paprsky, aby vám okamžitě poskytl křišťálově čistou vodu. Tato technologie zajišťuje nejen bezpečné a hygienické namáčení, ale také snižuje potřebu chemikálií, díky čemuž je vaše vířivka šetrnější k životnímu prostředí a šetří vám peníze.

Nejvýkonnější hydromasáž

Hydroterapeutické trysky Jacuzzi jsou navrženy tak, aby poskytovaly výjimečnou hydromasáž. Trysky jsou strategicky umístěny tak, aby se zaměřovaly na specifické svalové skupiny a poskytovaly úlevu od bolesti, bolesti a stresu. Výsledkem je omlazující a terapeutický zážitek, který Jacuzzi® odlišuje od lídra ve světě hydroterapie.

Extrémně efektivní

Jacuzzi® chápe, že luxus by měl být efektivní. Jejich vířivky jsou navrženy s ohledem na energetickou účinnost. Díky optimalizovaným systémům vytápění a cirkulace poskytují vany Jacuzzi® dokonalé namočení bez raketově rostoucích účtů za energii, což z nich dělá důvtipnou volbu.

Nejchytřejší technika

Inteligentní jacuzzi vana

Jacuzzi® důsledně vede průmysl s inovativní technologií a dláždí cestu do budoucnosti hydroterapie. Bluetooth reproduktory, dotykové ovládací panely, náladové osvětlení, to jsou jen některé z funkcí, které vířivky Jacuzzi® odlišují. Neustálé inovace vylepšují váš zážitek a umožňují vám přizpůsobit si namáčení k dokonalosti.

Design nejvyšší kvality

Vířivky Jacuzzi® jsou více než jen funkční; jsou prémiovým designem v celé své kráse. Ať už si vyberete vířivku Jacuzzi® ze série J200™, J300™, J400™ nebo J500™, můžete se spolehnout na špičkové řemeslné zpracování. Tyto klasické vany se hodí do většiny vnitřních i venkovních prostor, takže si můžete nejen užívat výhod hydroterapie, ale také pozvednou váš domov a zahradu.

Kimberley Walsh ve vířivce

Nejvyšší komfort

Jacuzzi® ví, že pohodlí je klíčem ke skutečně relaxačnímu zážitku. Ergonomické sezení ve vaničkách Jacuzzi® poskytuje optimální oporu pro vaše tělo a poskytuje bezkonkurenční pohodlí při každém namáčení. Vyberte si z měkkých polštářů, nastavitelných opěrek hlavy, sedadel s vysokým opěradlem a promyšleně umístěných masážních trysek, aby všechny vaše starosti a bolesti odplavily pryč.

Splash into Jacuzzi® Ranges

J200 Série – Budget Bliss

Ekonomická a spolehlivá řada J200 nabízí cenově dostupný luxus. S ergonomickým umístěním trysek, dvoustupňovou úpravou vody, vícebarevným osvětlením a dokonce i držáky na nápoje jsou tyto vany o pohodlí a jednoduchosti. Skvělá volba, jak ponořit prsty na nohou do světa vířivek, aniž byste museli vydělat peníze.

Řada J300™ – Útulný komfort

Řada J300™ posouvá pohodlí na další úroveň. Může se pochlubit prémiovými tryskami PowerPro®, polštáři Hydrosoothe™, ergonomickým sezením a pokročilými ovládacími panely. A nejen to, můžete relaxovat u svých oblíbených melodií s reproduktory Bluetooth a vícebarevným osvětlením.

Řada J400™ – Designérské potěšení

Jacuzzi J485 vířivka

Pro stylovou kombinaci výkonu a designu se obraťte na řadu J400™. Díky sedadlům s vysokým opěradlem, nastavitelným opěrkám hlavy, hydromasáži hlubokých tkání, Bluetooth, pokročilým ovládacím panelům, prémiovému osvětlení a podsvíceným vodopádům je to celý balíček!

Řada J500™ – Čistý luxus

Řada J500™ je technicky nejpokročilejší vířivka. Díky vysokému zádovému designu, nastavitelným opěrkám hlavy, luxusní hydromasáži, Bluetooth, skleněným ovládacím panelům, prémiovému osvětlení a podsvíceným vodopádům – vám poskytnou dokonalý lázeňský zážitek.

Řada Lodge™ – Oni znamenají byznys

Řada Lodge™ je navržena pro komerční rekreační chaty, glampingy, hotely a další. Jejich minimalistický design se hodí na každé místo a díky snadné instalaci a uživatelsky přívětivým ovládacím prvkům bude přínosem pro vaši firmu.

Jacuzzi® Swim Spas – to nejlepší ve vodním wellness

Jacuzzi Swim SpasJacuzzi swim spa jsou postaveny pro výkon, efektivitu a sílu. Nabízejí kombinaci plavání a lázeňských zážitků, sloučení vířivky a bazénu do jednoho a poskytují jednorázové centrum zdraví a vodního cvičení. Ať už jste rodina, fitness nadšenec nebo plavecký profík, vířivky Jacuzzi® mají řadu pro každého plavce. Vyberte si z PowerPlay™ pro rodinnou zábavu, PowerActive™ pro cvičení na míru a PowerPro™ pro prvotřídní zážitek z plavání.

Jacuzzi® Oblíbené, které milujeme

Jacuzzi® J335™ – Kompaktní pohodlí

Jacuzzi J375 vířivka

Jacuzzi J335™ je 6místná vířivka s integrovaným lehátkem, 42 výkonnými tryskami, polštáři pro větší pohodlí, Bluetooth reproduktory, masážním polštářem Hydrosoothe™, 4stupňovou filtrací a čištěním vody ClearRay™. S názvem WhatSpa Best Buy po tři po sobě jdoucí roky je to bezpečná volba a oblíbená u zákazníků.

Jacuzzi® J475™ – Designové lenošení

Jacuzzi J475 vířivka

Jacuzzi J475™ pojme až šest osob a nabízí 55 výkonných masážních trysek, osvětlený vodopád, vnitřní a vnější osvětlení, 4stupňovou filtraci, čištění vody ClearRay®, prémiové reproduktory Bluetooth a ovládání ProTouch™. Další WhatSpa Best Buy a nejstylovější spa!

Jacuzzi® J495™ – Prostorná zábava

Jacuzzi J495 vířivka

Jacuzzi J495™ je vířivka pro 8-9 míst s různou výškou sedadel, 71 výkonných masážních trysek, osvětlený vodopád, vnitřní a vnější osvětlení, 4stupňová filtrace, čištění vody ClearRay®, prémiové reproduktory Bluetooth a ovládání ProTouch™. Ve skříni má také trofej WhatSpa Best Buy a je o požitku – stejně jako u nás!

Proč si vybrat Jacuzzi® z Outdoor Living?

V Outdoor Living jsme hrdí na to, že jsme oficiální jacuzzi® partnerem a prodejcem. S odborným poradenstvím a flexibilními financemi dokážeme proměnit vaše sny o vířivce ve skutečnost.

Nejlepší vířivky v akci

Jaký je rozdíl mezi vířivkou a jacuzzi®?

Vířivka

Vířivka je obecný termín pro zařízení, které využívá vodních trysk, aby vytvořilo víření vody a poskytlo uživateli relaxační zážitek. Vířivky mohou být různých velikostí a tvarů a mohou být umístěny jak uvnitř, tak venku.

Jacuzzi®

Jacuzzi® je registrovaná obchodní značka, která se často používá k označení vířivek s vysokou kvalitou. Jacuzzi® může být také označení pro určitý typ vířivky s technologiemi, které byly vyvinuty společností Jacuzzi®. Většinou se jedná o luxusní a vysoce efektivní vířivky.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Jaký je rozdíl mezi vířivkou a jacuzzi®?
– Závěr

Pojďme vyčistit vodu od vířivek a jacuzzi®! I když se často používají zaměnitelně, Jacuzzi® není jen obyčejná vířivka. Prozradíme vám, proč je jacuzzi® v hydroterapii takovým pojmem, a rychle se ponoříme do jejich nabídky van. Pojďme se ponořit…

Co je to jacuzzi®?

Jacuzzi Vintage reklama

Jacuzzi® je značka, která před více než 60 lety vynalezla vířivku a dodnes vede v tomto odvětví. Vířivka, nazývaná také lázně, je velká vana s vodou používaná k hydroterapii nebo jen k relaxaci a odpočinku. Pokud jde o vířivky, Jacuzzi® jsou originální a nejlepší. Pojďme prozkoumat, proč je jacuzzi® tak populární.

Nejčistší voda

Jedním z charakteristických znaků vířivky Jacuzzi® je její příslib poskytovat nejčistší možnou vodu. Tato technologie zajišťuje nejen bezpečné a hygienické namáčení, ale také snižuje potřebu chemikálií, díky čemuž je vaše vířivka šetrnější k životnímu prostředí a šetří vám peníze.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *