Průvodce pro prvního majitele: Seznamte se s částmi vaší vany
Průvodce pro prvního majitele: Seznamte se s částmi vaší vany

Průvodce pro prvního majitele: Seznamte se s částmi vaší vany

Tento průvodce vás provede jednotlivými částmi vaší vany a pomůže vám lépe porozumět tomu, jak ji udržovat a správně využívat. Seznamte se s důležitými částmi vaší vany a získejte užitečné informace o péči a údržbě.bazen

Nejlepší vířivky v akci

První průvodce majitele vířivky

Gratulujeme k vaší nové vířivce! Ať už jste majitelem vířivky poprvé, nebo jen hledáte rychlé osvěžení, společně s naším servisním týmem jsme sestavili průvodce, který vám pomůže začít.

V této 5dílné sérii rozebereme 5 klíčových částí vlastnictví vířivky: Registrace vaší vany, seznámení se s částmi vaší vany, chemická startovací sada, plán údržby, vztah s prodejcem. Naším cílem je poskytnout vám horké tipy, poučení a snadno stravitelné informace, abyste mohli strávit méně času starostmi a více času užíváním si vířivky!

Seznamte se s částmi vaší vany

Pokud ještě neznáte klíčové části vaší vířivky, je nejvyšší čas to udělat! Níže jsme zvýraznili několik funkcí, na které jsou nejčastěji kladeny dotazy. Důrazně doporučujeme přečíst si všechny funkce ve vaší uživatelské příručce, kde najdete další podrobnosti a pokyny. V případě jakýchkoli dalších nebo specifických dotazů ohledně funkcí vašich van se prosím obraťte na svého místního prodejce!

  • DTS Nordic Star Whirlpool Jets – Vaše vířivka je vybavena alespoň jednou tryskou Whirlpool Diverter (2 nebo 4 polohy v závislosti na zakoupeném modelu vany), která je u většiny modelů umístěna na stěně filtru. Tyto trysky, když jsou otočeny, odvádějí vodu buď do Whirlpool Jet, nebo do různých skupin zadních trysek. Každá poloha je dosažena otočením čela vířivé trysky o 90 stupňů. Doporučuje se otočit čelem trysky přepínání vířivky, když jsou trysky v provozu s nízkou rychlostí, a otáčet se ve směru hodinových ručiček. Netlačte na trysku silou, pokud se nechce otáčet. Pamatujte, že otočení přepínače ovlivní proudění vody do různých trysek sedadla. Otočte přepínačem vířivky, abyste viděli, které trysky se zapínají/vypínají v jednotlivých polohách, a nastavte je tak, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám. Profesionální tip od našeho servisního týmu: Pokud někdy zjistíte, že polovina vašich trysek funguje, první věc, kterou zkontrolujte, je vaše vířivá tryska!
  • Filtr – Všechny vířivky Nordic obsahují kartušový filtr. Tyto filtry jsou důležitou součástí vaší vany a vyžadují údržbu a údržbu. Pro nejlepší výkon doporučujeme mít po ruce další filtr a pravidelně jej čistit. Pro seznam všech našich filtrů klikněte zde!
  • Ovládání vzduchu – Vaše vířivka bude mít alespoň jedno ovládání vzduchu, které najdete na horním krytu vany. Ovládání vzduchu umožňuje, aby se vzduch mísil s vodou, která proudí z vašich trysek. Každá regulace vzduchu je zodpovědná za sekci trysek nebo vířivou trysku. Aby měla regulace vzduchu nějaký účinek, tryska (trysky), kterou ovládá, musí být zapnutá a musí mít proudění vody. Profesionální tip od našeho servisního týmu: V extrémně chladných povětrnostních podmínkách je dobré otočit ovladačem vzduchu do polohy vypnuto, když se vana nepoužívá, aby se zachovala účinnost!
  • Ovládací panel/dotyková obrazovka– Podobně jako u filtru bude mít vaše vana buď systém s jedním nebo dvěma čerpadly v závislosti na vaší sérii vířivek. Dotykovou obrazovku/ovládací podložku najdete v přední části vany nahoře. Vzhledem k tomu, že pro spuštění vaší vířivky je rozhodující také horní ovládací panel, důrazně doporučujeme nahlédnout do uživatelské příručky, kde najdete další pokyny.

Ztratili jste papírovou kopii vaší příručky? Stáhněte si naši online verzi tady!

Máte otázky ohledně toho, která vířivka je pro vás nejlepší? Podívejte se na naše lázeňské možnosti online nebo kontaktujte a Severský prodejce dnes.

Nejlepší vířivky v akci
Průvodce pro prvního majitele: Seznamte se s částmi vaší vany

FAQs

Co obsahuje průvodce pro prvního majitele?

Průvodce obsahuje podrobné informace o jednotlivých částech vaší vany, včetně jejich funkcí a správného použití.

Jak mohu získat průvodce pro prvního majitele?

Průvodce je k dispozici ke stažení na našem webu v sekci „Návody a manuály“. Také ho můžete získat přímo od prodejce vany, nebo si ho nechat zaslat poštou po vyplnění formuláře na našem webu.

Je průvodce k dispozici v jiných jazycích?

Ano, náš průvodce je dostupný v několika různých jazycích, včetně angličtiny, španělštiny a němčiny. Stačí si vybrat jazyk při stahování nebo při objednávání přes webový formulář.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Průvodce pro prvního majitele: Seznamte se s částmi vaší vany
– Závěr

– Gratulujeme k vaší nové vířivce a představení průvodce majitele vířivky
– 5dílná série rozebere 5 klíčových částí vlastnictví vířivky: registrace, části vany, chemická startovací sada, plán údržby, vztah s prodejcem
– Seznámení a doporučení ohledně klíčových částí vany: DTS Nordic Star Whirlpool Jets, filtr, ovládání vzduchu, ovládací panel/dotyková obrazovka
– Možnost stáhnutí online verze uživatelské příručky
– Možnost prozkoumání lázeňských možností online nebo kontaktování Severského prodejce

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *