Rodinné plavecké lázně: Jak jsme znovu objevili kvalitní čas
Rodinné plavecké lázně

Rodinné plavecké lázně: Jak jsme znovu objevili kvalitní čas

Rodinné plavecké lázně jsou ideálním místem pro relaxaci a trávení kvalitního času s rodinou. Zde jsme znovu objevili důležitost rodinného spojení a zároveň si užili příjemného odpočinku ve vodě. S nabídkou různých aktivit pro děti i dospělé jsme si jistí, že se sem budete rádi vracet.bazen

Nejlepší vířivky v akci

„Mami, můžu se dívat na televizi?“ „Kde je můj telefon?“ „Můžete odemknout spínač?“ Žádosti o zapnutí obrazovek se v našem domě mohou stát téměř neustálým refrénem. A zatímco moje děti rády jezdí na kolech, hrají si na chytání a staví věže z Lega, bylo pro ně až příliš snadné ztrácet hodiny u televize. Jako rodič můžete mít pocit, že potřebujete odvést pozornost, abyste upoutali jejich pozornost – třeba i na pět minut.

Trávit čas společně jako rodina je však důležité. Děti i rodiče prospívají díky podpoře a lásce, kterou jim rodina může poskytnout. Čas strávený s rodinou může zlepšit sebevědomí a duševní zdraví dítěte. Zlepšuje také sociální a komunikační dovednosti a zároveň poskytuje cenné zkušenosti s propojením.

Nadměrné používání sociálních sítí je navíc jedním z největších rizikových faktorů osamělosti, uvádí studie publikovaná v American Journal of Health Promotion.

Ale jak udělat prostor pro tyto příležitosti pro rodinný čas? Pro naši čtyřčlennou rodinu to nebylo odnášení věcí ani rezervace dovolené. Bylo to rozšíření naší rodiny a domova… s plaveckými lázněmi Master Spas.

Náš dvorek: Dříve

Náš městský dvorek byl pro rodinu tak akorát. Byl dostatečně prostorný pro herní sadu a letní odpolední hry na chytání. Naši dva sibiřští husky se mohli prohánět, zatímco jsme odpočívali v křeslech na terase. Není však tak velký, abychom v létě trávili hodiny údržbou trávníku.

Když jsme kupovali dům, představovali jsme si hodiny na dvorku. Letní noci na kryté verandě a podzimní dny kolem přenosného ohniště.

Ale zaneprázdněnost rodinného života může způsobit, že najít si čas na uskutečnění těchto vizí může být náročné. Zapleteme se do všech věcí, které musíme udělat – pochůzky do obchodu pro domácí kutily nebo rychlé výlety do obchodu s potravinami.

Zjistili jsme, že z prostoru nevytěžujeme maximum a rozhodně si ho neužíváme tak, jak bychom mohli.

V severovýchodní Indianě, kdy je léto příliš krátké, jsme si nebyli jisti, jak maximalizovat potenciál našeho dvorku.

plavání dospělých
Motivací pro instalaci swim spa byla schopnost plavat doma, protože jsem trénoval na triatlon.

Dělat šplouchnutí

H2X Challenger 15D mi měl usnadnit život. Trénoval jsem na svůj první triatlon na poloviční vzdálenosti a už mě nebavilo naplánovat si čas na nedalekém středoškolském bazénu. Voda mi vždycky připadala příliš studená a nevyhnutelně jsem na dně zahlédl obvaz nebo jiné úlomky, když jsem plaval kolo za kolem. Plavecké lázně by mi pomohly vyvážit můj trénink s prací a rodinou.

15stopé plavecké lázně vypadaly jako ideální velikost pro náš životní styl a dvorek. Měl bych spoustu místa na plavání, zatímco moji kluci by si ještě mohli hrát.

S manželem jsme věděli, že děti čas od času přiskočí. Byli jsme však překvapeni, jak moc to změnilo náš rodinný život a exponenciálně zvýšilo, kolik času jsme spolu jako rodina trávili.

V letních měsících si naši kluci užívali skákání do vody po hře na chytání. Mohli si hrát s bazénovými nudlemi a hračkami do vody. Kluci si také užili, že zapnuli plavecký proud a nechali je tlačit do zadní části vířivky. Přicházeli přátelé a děti si hrály celé hodiny ve vodě – ani jednou nepožádaly, aby šly dovnitř a hrály videohry.

Ale víc než to se jim líbilo, že jsme s manželem byli v lázních. Mohli jsme hrát zábavné hry nebo je vyhazovat do vzduchu a chytat je, když se cákají ve vodě. Dokonce byli rádi, že mohou sedět v terapeutických sedadlech, když jsem plaval, a napjatě čekali, až zabalím své sestavy.

Plavecké lázně v zimě

Kolem svátku práce začíná většina majitelů domů v Indianě na sezónu zavírat své bazény. Věděli jsme ale, že plánujeme naše swim spa využívat i přes zimu.

Plavecká vířivka H2X Challenger 15D je plně izolovaná a dokáže udržovat pohodlnou teplotu vody. Zatímco jsem byl mimo sezónu, mohl jsem pokračovat v pravidelném plavání – pracovat na své formě a dělat kratší a rychlejší plavání. Mohli bychom zvýšit teplotu, abychom v zimní noci prosákli. Prázdninový stres? Řekni sbohem!

Ale nebyli jsme si s manželem jisti, že plavecké lázně budou mít stejné lákadlo pro děti během zimy. Když je chladné počasí, je snadné usadit se v rutině obrazovek, bloků a knih. Mohli snadno říct, že nechtějí jít ven, protože „je příliš zima“.

Děti jsou ale zvědavé. Pokud máma a táta pravidelně relaxují v plaveckých lázních, chtějí vidět, co všechno je kolem toho „povyku“. Brzy jsme viděli malé chlapce v plavkách, jak se vrhají ze zadních dveří na schody do lázní.

Milovali teplou vodu a zkoušeli trysky v sedadlech, zvláště po večeři. Díky pomalejšímu tempu a uvolněné atmosféře mluvili volněji a byli vhodnější, aby nám vyprávěli o svých dnech.

celoroční bazén
Léto bylo ideální období, abychom naši rodinu seznámili s plaveckými lázněmi. Ale požitek se s ročním obdobím nezměnil.

Rodinné nápady pro plavecké lázně

Bez ohledu na to, jak moc děti milují swim spa, jsou chvíle, kdy budete muset udělat přesvědčivější, abyste vypnuli obrazovky.

Klíčem k tomu, jak dostat děti do plaveckých lázní, je zajistit, aby to bylo zábavné a bez očekávání. Do svého plaveckého času můžete začlenit hry, výzvy a další aktivity.

Pokud hledáte nápady pro rodinný čas ve swim spa, zde je několik zábavných způsobů, jak trávit čas:

Veslovací výzva. Plavecké lázně Master Spas jsou dodávány s cvičebním vybavením, včetně veslařských tyčí. Dospělí mohou veslařské tyče využít jako součást kruhového tréninku pro posílení horní části těla. Ale můžete také vyzvat děti na veslařskou soutěž. Podívejte se, jak dlouho dokážou veslovat a kdo nejdéle vesluje, vyhrává cenu.

Plavecká výzva. Máte děti, které milují plavání? Nechte je otestovat svou rychlost nebo vytrvalost proti proudu swim spa. Vyberte si rychlost a děti plavou tak dlouho, jak jen mohou proti této rychlosti. Zúčastnit se mohou dokonce i rodiče a děti si určitě zamilují, když se s mámou a tátou střetnou (a možná i porazí).

Nová dovednostní výzva. Lekce plavání jsou jedním z nejlepších způsobů, jak podpořit bezpečnost vody. Vaše děti se mohou zúčastnit soukromých lekcí plavání s plaveckými lázněmi. Mezi lekcemi můžete vyzvat své děti, aby se naučily novou dovednost. Možná se snaží vznášet se na zádech, vyfukovat bubliny ve vodě nebo dokonce plavat motýlím tahem jako Michael Phelps.

Čeká nás lepší čas s rodinou

Jste připraveni užít si více času jako rodina? Mít doma plavecké lázně Master Spas usnadňuje a je zábavné trávit čas s rodinou a přáteli. Kliknutím sem se dozvíte více o tom, jak si celá rodina může užít swim spa. Nebo kontaktujte svého místního prodejce Master Spas, abyste se dozvěděli více o vlastnictví swim spa. Zajímá vás, kolik stojí plavecké lázně Master Spas? Zde si můžete vyžádat cenovou nabídku.


Nejlepší vířivky v akci

Často kladené otázky

Co jsou rodinné plavecké lázně?

Rodinné plavecké lázně jsou venkovní nebo kryté bazény, které jsou určeny k relaxaci a rekreaci pro celou rodinu. Jsou ideálním místem pro strávení kvalitního času s blízkými bez ohledu na počasí.

Jak jsme znovu objevili kvalitní čas?

Rodinné plavecké lázně jsou ideálním místem, kde lze strávit kvalitní čas s rodinou. Díky nim jsme si znovu uvědomili důležitost společného relaxování a zábavy bez rušivých vlivů moderního světa. Navíc jsou skvělým prostředím pro posílení rodinných vazeb a vytvoření nezapomenutelných společných vzpomínek.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Rodinné plavecké lázně: Jak jsme znovu objevili kvalitní čas
– Závěr

– Žádosti o zapnutí obrazovek se v našem domě stávají téměř neustálým refrénem.
– Trávení času společně jako rodina je důležité pro podporu dětí i rodičů.
– Plavecké lázně Master Spas nám pomohly maximalizovat prostor našeho dvorku a trávit více času spolu jako rodina.
– Děti si užily plavecké lázně jak v létě, tak i v zimě a pro nás se staly skvělým způsobem, jak strávit čas spolu.
– Rodinné nápady pro plavecké lázně zahrnují veslovací výzvu, plaveckou výzvu a nové dovednostní výzvy.
– Mít doma plavecké lázně Master Spas usnadňuje trávení času s rodinou a přáteli.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *