Jak uspořádat společenský večírek ve vířivce


Jak uspořádat společenský večírek ve vířivce

Plánujete uspořádat společenský večírek ve vířivce? Pak jste na správném místě! Článek vám poskytne užitečné tipy a rady, jak ve vířivce uspořádat nezapomenutelný večírek. Buďte připraveni na spoustu zábavy a relaxace!

bazen

Nejlepší vířivky v akci

Sociální distancování se stalo novou normou, ale to neznamená, že zábava musí skončit. Jak si tedy lépe užít léto než na společenském večírku na dvorku? Nyní je čas pochlubit se svou severskou vířivkou svým přátelům a rodině.

Vytvořili jsme několik tipů, jak zajistit, aby všichni zůstali v bezpečí a zdraví a zároveň uspořádali zábavné setkání.

1. Připravte si severskou vířivku
Nejprve, abyste se připravili, ujistěte se, že vaše vířivka má čistou vodu a správné chemikálie. Není nic horšího než špinavá vířivka! Pro udržení čistoty a dezinfekce doporučujeme používat granulovaný dichlor sodný. Doporučujeme to, protože jde o stabilizovanou chemikálii, která se snadno rozpouští a rychle disperguje ve vodě vířivky. Je účinný při vysokých teplotách vody, je ekonomický, snadno se používá a je snadno dostupný ve většině maloobchodních prodejen s lázněmi a bazény. Podívejte se na náš předchozí blog o přípravě vaší vířivky na jaro, kde najdete další tipy na čištění, a na webu CDC, kde najdete informace o bezpečnosti vody v bazénech a lázních.

2. Uspořádejte sezení
Je důležité, aby byli všichni v bezpečí a zdraví a zároveň bavili hosty. Jak již bylo řečeno, ujistěte se, že všechna vaše venkovní sezení jsou od sebe vzdálena 6 stop. Omezte počet hostů u každého stolu, aby nedošlo k přeplnění (v závislosti na počtu účastníků). Pokud hosté dodržují zásady sociálního odstupu, aby se drželi 6 stop od sebe (pokud nejsou ve stejné domácnosti), pak by masky neměly být nutné, když jsou venku na čerstvém vzduchu. Kromě toho se ujistěte, že ve vaší vířivce může najednou být pouze určitý počet hostů (pokud se ji rozhodnou používat). Dodržujte maximální počet osob, které vaše nordická vířivka pojme, a upravte tento počet, abyste zajistili další rozestupy (například Encore MS pojme 6 osob, ale můžete to snížit na 4 osoby na párty). Díky tomu se hosté budou cítit pohodlněji, zatímco si budou užívat výhod vaší severské vířivky.

3. Podle toho ozdobte
Chystáte se pořádat tematickou párty? Ať už je to pirátská tematika nebo tropické luau, možnosti jsou nekonečné! Popadněte svůj oblíbený dekor a nastavte vše s předstihem 1, abyste vytvořili jedinečnou a zábavnou atmosféru. Postavte si několik tiki pochodní nebo světelných řetězů, abyste večer proměnili svůj dvorek v poklidné, magické místo.

4. Uspořádejte občerstvení a nápoje
Ujistěte se, že jste nastavili jednotlivé plechovky nebo lahve, aby je lidé mohli snadno uchopit, s připravenou recyklací, až hosté skončí. To pomůže zabránit šíření choroboplodných zárodků, protože více lidí, kteří se dotýkají stejných lahví a nalévají je do sklenic, může být problém. To také usnadňuje čištění. K jídlu připravujte svačiny podobným způsobem. Rozložte jednorázové kelímky, misky, talíře a náčiní s připravenými svačinovými směsmi nebo jinými možnostmi, aby si hosté mohli vzít, co potřebují, a vyhodit/recyklovat to, co zbyde.

5. Mějte v blízkosti dezinfekční prostředky na ruce a dezinfekční prostředky

Pokud hosté musí vstoupit do vašeho domova, ujistěte se, že jsou vyžadovány roušky (můžete dokonce poskytnout roušky na jedno použití), určete pro hosty vyhrazenou toaletu a mějte k dispozici dezinfekci na ruce a dezinfekční ubrousky. Váš domov a hosté tak budou v bezpečí před případnou expozicí virům.

Na co čekáš?! Je čas naplánovat si další (společensky vzdálené) setkání s přáteli a rodinou a užít si severskou vířivku.

Nejlepší vířivky v akci
Časté dotazy

Jak uspořádat společenský večírek ve vířivce

Kde začít s plánováním večírku?

První krok je vybrat vhodný termín a pozvat hosty. Poté zvažte, jaký druh jídla a pití chcete servírovat a připravte dostatek ručníků a plavek pro všechny účastníky.

Jak zajistit bezpečnost ve vířivce?

Před večírkem si ověřte, jestli je vířivka v dobrém stavu a že všechny bezpečnostní prvky fungují správně. Dále jasně sdělte všem hostům pravidla chování ve vířivce a informujte je o tom, jak se mohou při večírku bezpečně bavit.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Jak uspořádat společenský večírek ve vířivce
– Závěr

– Sociální distancování se stalo novou normou
– Jak si lépe užít léto než na společenském večírku na dvorku
– Příprava severské vířivky pro bezpečné a zdravé setkání
– Uspořádání sezení a omezení počtu hostů
– Dekorace pro tematickou párty
– Uspořádání občerstvení a nápojů
– Uchování dezinfekčních prostředků a roušek pro hosty
– Naplánování dalšího společensky vzdáleného setkání s přáteli a rodinou

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *