Jak si užít vířivku v zimě

Jak si užít vířivku v zimě

V zimním období můžete stále relaxovat a užívat si vířivku. **Vířivka v zimě** může být skvělý způsob, jak si zahřát tělo a relaxovat po dlouhém dni na lyžích nebo při procházce v zasněženém krajinném. Užít si klidný večer pod hvězdami a relaxovat ve vířivce může být skvělý zážitek i v chladnějším počasí.

bazen

Nejlepší vířivky v akci

Jak si užít vířivku v zimě

Pro ty z nás, kteří žijí v chladném podnebí, tvoří zimní období většinu roku, takže si ho musíme užít! Zimní čas neznamená vždy zůstat doma a sledovat Netflix. Zima (pro nás majitele vířivek) může znamenat vklouznout do plavek, vzít si něco horkého k pití a usadit se ve své severské vířivce!

Některé z nejlepších časů na namáčení jsou v zimních měsících pod zasněženou oblohou. Zde je několik tipů pro zimní sezení ve vířivce.

1. Odstraňte sníh a chraňte svůj kryt

Udržujte kryt vířivky bez sněhu. Nemusíte odhrnovat každou vločku, ale nahromaděný sníh se může zhutnit, takže je hustý a těžký. Naše kryty jsou robustní a vyrobené tak, aby vydržely, ale těžký sníh a led mohou poškodit vložky a namáhat závěs. Dávejte pozor, abyste při odklízení sněhu nepoškodili vinylovou „slupku“ krytu!

2. Brzy vypusťte a doplňte

Než udeří zima, určitě ano vypusťte a znovu naplňte vaší vaně, abyste se vyhnuli zamrzlému potrubí. Pokud tak učiníte při teplotách pod nulou, může to ohrozit vaši vanu.

Pro-tip: Když je venku zima, vypněte vzduchové ventily. Zatímco vzduchové ventily zvyšují tlak trysek, mohou nasávat chladnější vzduch zvenčí, což způsobuje snížení teploty vody.

3. Zůstaňte v teple a hydrataci

Nosit čepici! Když je zima, chcete mít regulovanou tělesnou teplotu. Nošení čepice vám pomůže regulovat teplotu a udržet vaše uši v teple, stejně jako byste pracovali venku v zimě. Je také důležité zůstat hydratovaný, což je dobrá rada kdykoli! Když se však namočíte do horké vany, můžete se potit, takže je nejlepší udržovat se hydratované!

4. Vytvořte si teplou cestu do vaší vířivky

Pokud vás potenciálně studená cesta k vaší vířivce odrazuje od toho, abyste strávili více času namáčením v této zimě, vyhřívaná podložka je přesně to, co potřebujete, abyste povznesli svůj zážitek z vířivky. Nastavte si vyhřívané podložky a nechte je dělat těžkou práci při odstraňování sněhu, zatímco si budete užívat teplou cestu do vířivky. Další informace najdete zde vyhřívaná podložka na Amazonu.

5. Zklidněte bolavé svaly po zimních sportech

Neexistuje lepší způsob, jak ukončit dlouhý den na lyžích nebo snowboardu, než se namočit ve vířivce. Pokračujte v užívání si krásného prostředí pohlceného horkou vodou nebo se zahřívejte a zotavujte se uvnitř. V každém případě vám vaše tělo poděkuje! Použití vířivky po aktivitě může pomoci zlepšit krevní oběh, pomoci s prevencí nebo léčbou zranění a masírovat bolavé a bolavé svaly, abyste mohli zítra znovu vyrazit na svah.

Nejlepší vířivky v akci

Často kladené otázky o užívání vířivky v zimě

Jak si správně užít vířivku v zimě?

Užití vířivky v zimě má mnoho výhod. Pokud chcete vířivku využívat i v zimním období, je důležité dbát na správnou údržbu a izolaci vířivky. Doporučuje se také používat vířivku pravidelně, aby nedocházelo k zamrznutí vody v trubkách a čerpadlech.

Jak se chránit před chladem při užívání vířivky v zimě?

Pro zvýšení pohodlí při užívání vířivky v zimě doporučujeme používat ochranné zástěny nebo speciální izolační kryty, které udrží teplo uvnitř vířivky a zamezí tak ochlazení těla při pobytu venku.

Jaká je optimální teplota vody v vířivce v zimě?

V zimních měsících je vhodné udržovat teplotu vody v vířivce na vyšší úrovni než v letních měsících. Doporučená teplota vody pro užívání vířivky v zimě je kolem 38-40°C, aby byl pobyt venku v příjemném prostředí i při chladném počasí.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Jak si užít vířivku v zimě
– Závěr

– Jak si užít vířivku v zimě
– Pro ty z nás, kteří žijí v chladném podnebí, tvoří zimní období většinu roku, takže si ho musíme užít!
– Některé z nejlepších časů na namáčení jsou v zimních měsících pod zasněženou oblohou.
– 1. Odstraňte sníh a chraňte svůj kryt
– 2. Brzy vypusťte a doplňte
– 3. Zůstaňte v teple a hydrataci
– 4. Vytvořte si teplou cestu do vaší vířivky
– 5. Zklidněte bolavé svaly po zimních sportech

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *