Novoroční předsevzetí do roku 2022


Novoroční předsevzetí do roku 2022

Novoroční předsevzetí jsou cíle nebo změny, které si lidé stanovují na začátku nového roku. Je to čas, kdy si kladejí nové výzvy a snaží se zdokonalit nebo změnit své životy k lepšímu. Při plánování novoročních předsevzetí je důležité být realistický a stanovit si dosažitelné cíle. Pro rok 2022 si můžete například předsevzít zlepšit své zdraví, najít novou práci nebo se věnovat více své rodině a přátelům. Ať už si stanovíte jakákoli novoroční předsevzetí, je důležité být vytrvalý a mít na paměti, že každý malý krok vám přiblíží k dosažení vašich cílů.

bazen

Nejlepší vířivky v akci

Vítejte v roce 2022!

Už je to týden, co jsme zazvonili v novém roce a značili nejen novou stránku v kalendáři, ale i nové desetiletí. Pro mnohé také uplynul týden od stanovení novoročního předsevzetí nebo dva.

Podle průzkumu Ipsos plánovalo 38 % Američanů dát si předsevzetí v roce 2022. Nejoblíbenějšími cíli bylo zlepšit si finance, lépe jíst a více se hýbat.

Z lidí, kteří si plánovali stanovit předsevzetí, chtělo 42 % zhubnout a 38 % doufalo ve zlepšení své duševní pohody.

Pro lidi žijící ve Velké Británii bylo nejoblíbenějšími novoročními předsevzetími zlepšení kondice (47 %), snížení hmotnosti (44 %) a zlepšení stravy (41 %).

Ale jakkoli jsme na začátku nového roku nadějní, statistiky ukazují, že většině lidí se nedaří dosáhnout svých cílů. Statistiky z US News & World Report ukazují, že 80 procent novoročních předsevzetí do února selže.

Je to nedostatečná disciplína? Nepravděpodobné. Je možné, že potřebujeme přeformulovat naše předsevzetí, jak být lepší verzí sebe sama, jak můžeme žít život lépe? Rozhodně.

Přemýšlet o našich cílech jako o způsobu, který nás učiní šťastnějšími – a nikoli ochuzenými – nám může pomoci nastavit malé krůčky potřebné k úspěchu.

teplovodní terapie
Vířivka od Master Spas přináší výhody masáže. Snižuje stres, zmírňuje bolesti svalů a pomáhá zvládat chronické stavy.

4 novoroční předsevzetí, která budete chtít dodržet

Snížit stres

Není pochyb o tom, že my jako Američané jsme ve stresu. Statistiky ukazují, že tři ze čtyř lidí uvádějí, že se v posledním měsíci cítili stresovaní.

Ale může být náročné odstranit věci, které spouštějí stres – práce, rodina, finance. Místo toho je důležité najít způsoby, jak zvládat stres.

Bylo prokázáno, že strávit 20 minut večer ve vířivce snižuje hladinu stresu. Vířivka od Master Spas vám umožní relaxovat psychicky i fyzicky. Hydroterapeutická masáž a upřednostňování sebeobsluhy jsou jen dva způsoby, jak vířivka pomáhá.

Příbuzný: Zbavte se stresu za pouhých 20 minut

Horkovodní terapie Horká vana
Pravidelné používání vířivky může pomoci zlepšit spánek díky terapeutickým výhodám horké vody.

Spát lépe

Kdo nechce víc spát? Nejen, že nám pomáhá cítit se svěžejší a připravenější na další den, ale je to klíčový faktor celkového zdraví. Stanovení záměru zlepšit své spánkové návyky v novém roce může vést k celkovému štěstí.

„Spánek hraje zásadní roli v imunitních funkcích, metabolismu, paměti, učení a dalších životně důležitých funkcích,“ tvrdí Harvard Medical School. Když nemáme dostatek spánku, můžeme vidět změny v naší náladě, úsudku a rozsahu pozornosti. Chronicky špatný spánek může také vést k dalším zdravotním problémům, jako je obezita, cukrovka a srdeční problémy.

Existuje řada faktorů, jako je stres, strava a deprese, které mohou ovlivnit váš spánek. Ale můžete pomoci řídit svou rutinu, abyste se mohli připravit na úspěch ve spánku.

Ponoření se do horké vany nebo horké vany před spaním může zmírnit napětí, snížit bolest a způsobit změny tělesné teploty – to vše vám pomůže ke kvalitnímu spánku. Studie ukazují, že rychlý pokles tělesné teploty (když vylezete z vody) zlepšuje šanci na spánek a pomáhá vám dostat se do hlubšího spánku. Lidé, kteří relaxují v teplé vodě, jsou uváděni jako méně neklidní, zejména v prvních třech hodinách spánku.

Přečtěte si více: Usínejte snadněji, spěte lépe s teplovodní terapií

Být přítomen

Náš každodenní život je plný rozptýlení a může být snadné zjistit, že přemýšlíme o tom, co musíme udělat nebo co někdo řekl. Nebo se přistihneme, že bezmyšlenkovitě procházíme aplikacemi sociálních médií nebo kontrolujeme e-maily a snažíme se dohnat své blízké.

Volba být více v přítomnosti nám umožňuje vidět a zažít to, co se v daném okamžiku děje. Můžeme plně naslouchat partnerovi nebo ocenit klidnou chvíli.

Výhodou volby novoročního předsevzetí, jako je „Buď přítomen“, je to, že jde o cíl procesu, nikoli cíl produktu. Na rozdíl od „zhubnout 10 liber“ nebo „ušetřit 1 000 $ měsíčně“ se můžeme rozhodnout, jak bude dárek vypadat, a udělat malé kroky, abychom toho dosáhli.

Pro někoho to může být odložení telefonu a trávení více času s rodinou a přáteli. Může to znamenat, že si ráno uděláte čas pro sebe a vychutnáte si šálek kávy a východ slunce před prací.

instalace vířivky
Napuštění vířivky od Master Spas vám poskytne příležitost strávit více času v přírodě a zároveň si užívat výhod vířivky. Rozhodnutí být v roce 2022 více venku může zlepšit zdraví nesčetnými způsoby.

Spojte se s přírodou

Chcete zlepšit své celkové zdraví? Jen vyjděte ven. Bylo prokázáno, že pobyt v přírodě poskytuje „významné a široké zdravotní přínosy“. Studie z roku 2018 uvedla, že vystavení zelenému prostoru může snížit riziko cukrovky, kardiovaskulárních onemocnění, stresu a vysokého krevního tlaku.

Pobyt venku často vede ke zvýšené fyzické a sociální aktivitě, která přispívá ke zlepšení zdraví. Prospěšný je však i čerstvý vzduch a vitamín D.

Je pravděpodobnější, že dodržíte novoroční předsevzetí, díky kterým se budete cítit dobře – a vyjít ven je prostě dobrý pocit. I když nemáte hodiny na procházku do nedaleké přírodní rezervace nebo se vám procházka přírodou nevejde do rozvrhu, stále se můžete dostat ven. Existuje tolik skvělých aktivit, které vás povzbudí k tomu, abyste si užívali venku, aniž byste museli ohrozit svůj rozvrh.

Jděte na procházku, vypijte kávu na terase, na zahradě nebo si věnujte 20 minut namočení ve vířivce Master Spas.

Podívejte se na naše Nápady na dvorek a zjistěte, jak majitelé Master Spa vytvořili venkovní útočiště.

• • •

Máte zájem o koupi vířivky Master Spas? Kliknutím ZDE najdete svého prodejce vířivek ve vašem okolí.


Nejlepší vířivky v akci
Novoroční předsevzetí do roku 2022 – FAQ

Novoroční předsevzetí do roku 2022 – Často kladené otázky

1. Jak si vybrat správné novoroční předsevzetí?

Je důležité zvolit si novoroční předsevzetí, které je realistické a zároveň motivující. Zamyslete se nad svými cíli a prioritami a vyberte si takové předsevzetí, které vám pomůže dosáhnout vašich snů.

2. Jak si udržet motivaci k dodržování novoročního předsevzetí?

Abychom si udrželi motivaci k dodržování novoročního předsevzetí, je důležité si stanovit jasné cíle, pravidelně se zaměřovat na svůj pokrok a oslavovat své úspěchy. Můžete si také najít podporu ve svých blízkých nebo se zapojit do skupiny s podobnými cíli.

3. Co dělat, když se mi nedaří dodržovat novoroční předsevzetí?

Pokud se vám nedaří dodržovat novoroční předsevzetí, není důvod se zoufat. Je důležité neztratit motivaci a najít nové způsoby, jak dosáhnout svých cílů. Buďte trpěliví a nezapomeňte se odměňovat za své úspěchy.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Novoroční předsevzetí do roku 2022
– Závěr

– Vítejte v roce 2022!
– Podle průzkumu plánovalo 38% Američanů dát si předsevzetí v tomto roce.
– Nejoblíbenějšími cíli bylo zlepšení financí, lepší strava a více pohybu.
– 42% lidí plánovalo zhubnout a 38% doufalo ve zlepšení duševní pohody.
– Statistiky ukazují, že 80% novoročních předsevzetí selže do února.
– Doporučení: Zkuste se zaměřit na drobné kroky k dosažení svých cílů.
– Další novoroční předsevzetí:
– Snížit stres: Relaxace ve vířivce snižuje hladinu stresu.
– Spát lépe: Dostatek spánku je klíčový pro celkové zdraví.
– Být přítomen: Bytí ve vířivce může pomoci ukotvit se v přítomnosti.
– Spojit se s přírodou: Pobyt venku přináší zdravotní výhody a pocity štěstí.
– Více času stráveného venku může vést k lepšímu zdraví.
– Informace o koupi vířivky Master Spas najdete na jejich webových stránkách.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *