Příprava na vaši novou vířivku – příprava základu

Příprava na vaši novou vířivku

Při přípravě základu pro vaši novou vířivku je důležité pečlivě postupovat a dodržovat určité kroky, aby byla vaše vířivka pevně a bezpečně umístěna.

bazen

Nejlepší vířivky v akci

Děláte pokroky! Máte přístup ke své dodávce, vaše elektrika je zapojena, nyní je čas připravit základ pro vaši vířivku. Pokud již máte povrch na místě, většina povrchů bude mít mírný sklon, aby umožnila odtok vody. I když je to naprosto přijatelné, chcete se ujistit, že je to rozumné. Určitě nechcete, aby vaše hladina vody byla 4” rozdíl na každé vaší vířivce.

Nejviditelnější základ, který lidé používají, je beton. I když to nemusí být nutně vyztužené armaturou, rozhodně se to doporučuje. Také se doporučuje, aby byl váš cement tlustý alespoň 4 palce. To znamená, že váš dodavatel cementu bude schopen nejlépe určit specifikace vaší betonové podložky.

Vaší další možností by byly dlažební kostky, cihly atd. Je velmi možné, že to kutil může udělat sám, ale je velmi důležité se ujistit, že povrch pod ním je řádně zabalen a připraven. To není pro každého, takže se ujistěte, že víte, co děláte. Pokud není správně připravena půda, může se usadit a způsobit, že se vaše vířivka vyrovná nebo se potopí.

Dalším běžným povrchovým základem je dřevěná nebo kompozitní paluba. To je také něco, co někteří lidé mohou udělat sami. To je však dané, chcete se ujistit, že věc je postavena tak, aby vydržela až 8000+ liber v závislosti na modelu vířivky. Pokud se v tom nevyznáte, je dobré se poradit se statikem. Totéž platí, pokud umístíte vířivku na stávající palubu.

Poslední cestou, kterou se můžete vydat, je produkt jako EZ-Pad. To je něco, co máme aktuálně skladem, takže pokud něco potřebujete, kontaktujte nás. Musíte se ujistit, že povrch je připravený, jako byste chtěli pokládat dlažební kostky, ale instalace je mnohem jednodušší. EZ-Pad se skládá ze čtyř sekcí 4′ x 4′, které se do sebe zamykají. To jde přímo dolů na připravený povrch a vířivka jde nahoru. Výhodou je, že pokud se budete hýbat, nejenže si můžete vzít vířivku, ale můžete si vzít i povrch pod ní.

Všechno, co bylo řečeno, jedna malá věc, kterou je třeba mít na paměti. Udělat plochu větší než je vaše vířivka může být dobrý nápad. Tímto způsobem, místo abyste stáli v trávě, špíně, křoví atd., než vlezete do vířivky, můžete stát na čistším povrchu. To snižuje množství nečistot, které si najdou cestu do vaší vířivky.

Nejlepší vířivky v akci

Příprava na vaši novou vířivku

Příprava základu

Zde jsou některé kroky, které musíte udělat před instalací vaší nové vířivky:

  • Zjistěte potřebné rozměry pro základ vířivky.
  • Připravte si materiály pro výstavbu základu (beton, dlaždice atd.).
  • Zkontrolujte, zda je podloží rovné a pevné.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Příprava na vaši novou vířivku – příprava základu
– Závěr

– Děláte pokroky!
– Máte přístup ke své dodávce, vaše elektrika je zapojena, nyní je čas připravit základ pro vaši vířivku.
– Pokud již máte povrch na místě, většina povrchů bude mít mírný sklon, aby umožnila odtok vody.
– Nejviditelnější základ, který lidé používají, je beton.
– Vaší další možností by byly dlažební kostky, cihly atd.
– Dalším běžným povrchovým základem je dřevěná nebo kompozitní paluba.
– Poslední cestou, kterou se můžete vydat, je produkt jako EZ-Pad.
– Udělat plochu větší než je vaše vířivka může být dobrý nápad.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *