Příprava na vaši novou vířivku – příprava elektrické energie ve vaší vířivce

Příprava na vaši novou vířivku – příprava elektrické energie ve vaší vířivce

Vítejte v našem jedinečném programu přípravy na vaši novou vířivku. Jedním z důležitých kroků je zajistit správnou elektrickou energii pro vaši vířivku. S našimi odborníky se ujistíte, že vaše vířivka bude fungovat bez problémů a že se budete moci plně užívat relaxace a odpočinku.

bazen

Nejlepší vířivky v akci

Vypadá to, že jste úspěšně určili, že byste mohli získat vířivku bez jeřábu. Vzhledem k tomu, že jste si nebyli 100% jisti, zda jste se rozhodli, byl dobrý nápad zavolat nám a byli jsme více než rádi, že jsme se přišli podívat. Takže teď, když jste na dobré cestě začít se svým projektem, je čas připravit si místo.

Pro informaci, takto by měla vaše elektrika vypadat, když je kompletní a připravená

První věc, kterou musíte udělat, je připravit si elektriku. V závislosti na modelu, na který máte své srdce, budete muset vést vyhrazené elektrické vedení k umístění vaší vířivky. Zatímco většina vířivek funguje na 240 V (někteří lidé to označují jako 220), stále existují některé menší jednotky, které fungují v pohodě na 120 V (některé 110). Hlavně tady v San Diegu. Bez ohledu na napětí bude dobrý elektrikář schopen určit tloušťku nebo tloušťku drátu, který bude potřeba pro správnou funkci vířivky.

Když víte, jaké napětí potřebujete a jaký průřez drátu budete používat, musíte zjistit umístění tohoto elektrického proudu. Zatímco každá vířivka je trochu jiná, většina dnešních lázní vyžaduje, aby byla elektrika zaražena ze země těsně mimo půdorys vířivky. Jacuzzi není výjimkou. Chcete vytáhnout PVC pro dráty v jednom z předních rohů vířivky. Odtud elektrikář připojí k PVC 8′ ohebnou ¾” trubku. Nakonec váš elektrikář protáhne všechny potřebné dráty skrz vaše PVC.

obrázek 1

Nyní, někde mezi hlavním elektrickým panelem vašeho domova a vířivkou, váš elektrikář nainstaluje dílčí panel GFCI. To slouží nejen k bezpečnostním účelům, ale také usnadňuje servis. Ach jo, je to také požadavek, aby byl kód v souladu s vaším městem. Obvykle musí být tento dílčí panel vzdálen alespoň 5′ od vodní hladiny, ale musí být fyzicky viditelný z vířivky. To znamená, že pokud váš elektrikář nezná kódy pro vaše město, je nejlepší se obrátit na místní úřad pro vymáhání kódů.

Nejlepší vířivky v akci

Elektrická energie ve vaší vířivce

1. Jaký typ elektrické energie je potřeba pro provoz vířivky?

Pro provoz vaší vířivky je potřeba být připojen k pevnému elektrickému zdroji. Vířivky bývají obvykle napájeny 220V/50Hz.

2. Jakým způsobem mohu zajistit elektrickou energii pro vířivku?

Pro zajištění elektrické energie pro vaši vířivku je nejlepší kontaktovat licencovaného elektrikáře, který vám pomůže s instalací potřebného elektrického vedení a zabezpečí správné napojení k vaší vířivce.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Příprava na vaši novou vířivku – příprava elektrické energie ve vaší vířivce
– Závěr

  • Vyžaduje se správná elektrická příprava pro instalaci vířivky
  • Vyžaduje se 240V elektrické vedení, někdy také 120V
  • Kvalifikovaný elektrikář bude schopen určit požadovaný průřez drátu
  • Elektrika bude vyvedena z PVC trubky a připojena k dílčímu panelu GFCI
  • Dílčí panel GFCI musí být v souladu s místními kódy a viditelný z vířivky

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *