Přirozená úleva od bolesti zad – severské vířivky
Přirozená úleva od bolesti zad – severské vířivky

Přirozená úleva od bolesti zad – severské vířivky

Severské vířivky jsou přírodní terapie, které mohou poskytnout úlevu od bolesti zad a pomoci uvolnit napětí a stres. Tyto tradiční metody se vyvíjely po staletí a jsou stále populární díky své účinnosti a blahodárným účinkům na tělo a mysl.bazen

Nejlepší vířivky v akci

Přirozeně ulevte od bolesti zad

Bolest zad je všeobjímající. Když vás bolí záda, bolí VŠECHNO. I drobné pohyby mohou být náročné a bolestivé. Může dokonce bolet dýchat… což je poněkud problematické, protože nedýchání není volitelné, že? Au!

Existuje tedy nějaká přirozená úleva od bolesti zad?

Ano, existuje několik přirozených a velmi jednoduchých způsobů, jak si pomoci s bolestmi zad.

Jemné protahování, horká a studená terapie, namáčení ve vířivce, abychom jmenovali alespoň některé! (Čekal jsi nás? ne zahrnout koupel ve vířivce?)

Ale jako vždy doporučujeme návštěvu lékaře První, než začnete s jakoukoli změnou životního stylu. Buďte upřímní se svým lékařem o své bolesti, abyste mohli prodiskutovat účinné možnosti úlevy.

Níže je pět přirozených způsobů, jak zmírnit bolesti zad.

Strava.

Už jste to všechno slyšeli… jezte zdravá jídla, více zeleniny, méně cukru, bla, bla….

Ale je to pravda…jste to, co jíte a pijete. Navíc je to skvělé místo, kde začít. Nemusíte se měnit všechno všechno najednou!

Drobné změny směrem ke zdravějšímu výběru potravin spolu se snížením velikosti porcí vám pomohou uvědomit si, co do svého těla dáváte. Pro začátek nahraďte kávu a sodu vodou nebo ochucenou vodou. Během týdne pak vyměňte pár hamburgerů a hranolek za saláty. Všimnete si, že se začnete cítit lépe a možná dokonce zhubnete… což pomůže snížit stres na vašich zádech! (Zde je skvělý článek z Forbes.com)

Cvičení.

Malé změny se časem při cvičení přidávají k velkým odměnám.

Pokud jste momentálně neaktivní, začněte krátkými procházkami. Stavte odtud a brzy budete na cestě k delším vzdálenostem a rychlejším časům.

Nebo zkuste jógu… ve vaší vířivce! Je to skvělé cvičení, které zahrnuje jak fyzický pohyb, tak uklidňující všímavost. Když spojíte vířivku a jógu, je to výhra! Namáčení ve vířivce uvolní vaše svaly, což usnadní dosažení pozic, zatímco voda poskytuje odpor i vztlak.

Mnoho zdrojů na toto téma můžete najít prohledáním internetu, návštěvou místního knihkupectví nebo veřejné knihovny. Zde je DVD, které má skvělé recenze: (kniha o józe ve vířivce)

Odpočinek.

Dobrý noční spánek je nezbytný pro vaši celkovou pohodu: tělo, mysl i ducha. Pevným spánkem se nabíjíte a stáváte se fyzicky i duševně schopnými čelit výzvám každého nového dne.

Ale počkej! Bolí vás záda! Jak se můžete dobře vyspat s bolestmi zad?

Vířivka může uvolnit napětí a bolavé svaly, což vám umožní rychleji usnout a užít si kvalitnější hluboký spánek! (Přečtěte si o tom více)

Nejlepší vířivky v akci
FAQs – Přirozená úleva od bolesti zad – severské vířivky

Často kladené otázky

Co jsou severské vířivky?

Severské vířivky jsou přírodní terapeutická metoda využívající tepelný a hydroterapeutický účinek pro úlevu od bolesti zad.

Jak funguje přirozená úleva od bolesti zad?

Přirozená úleva od bolesti zad pomocí severských vířivek spočívá v kombinaci tepla a masážních účinků, které uvolňují svalové napětí a zmírňují bolesti zad.

Je terapie severskými vířivkami vhodná pro každého?

Ano, terapie severskými vířivkami je vhodná pro většinu lidí trpících bolestmi zad. Nicméně je vždy doporučeno konzultovat terapii se svým lékařem, pokud máte závažné zdravotní problémy.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Přirozená úleva od bolesti zad – severské vířivky
– Závěr

Přirozeně ulevte od bolesti zad

  • Bolest zad je všeobjímající
  • Přirozená úleva od bolesti zad existuje
  • Jemné protahování, horká a studená terapie, namáčení ve vířivce
  • Návštěva lékaře první před jakoukoli změnou životního stylu
  • Zmírnění bolesti zad pomocí stravy a cvičení
  • Dobrý noční spánek nezbytný pro celkovou pohodu

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *