Seznamte se s Benem Kanutem: profesionálním triatlonistou a ambasadorem značky
Seznamte se s Benem Kanutem

Seznamte se s Benem Kanutem: profesionálním triatlonistou a ambasadorem značky

Ben Kanute je profesionální triatlonista a ambasador značky. Své dovednosti a vášeň pro triatlon představuje na světových soutěžích a závodech. Je synonymem úspěchu, vytrvalosti a odhodlání.bazen

Nejlepší vířivky v akci

Pro Bena Kanuteho byl triatlon velkou součástí jeho života. Rodák z Chicaga sledoval, jak se jeho otec účastní tohoto sportu, než se vydal na svůj první závod v 8 letech. A zatímco se věnoval jiným sportům, včetně baseballu a fotbalu, vždy se vrátil k triatlonu.

Nyní, jako profesionál, si Kanute udělal jméno na ITU a 70,3 vzdálenostech. Závodil na hrách 2016 v Riu de Janeiro a je čtyřnásobným vítězem ikonického triatlonu Útěk z Alcatrazu. Získal také několik umístění na stupních vítězů na akcích IRONMAN 70.3, včetně dvakrát titulu v Kalifornii.

Ben trénuje v oblasti Phoenixu a nyní se dívá na mistrovství IRONMAN 70.3 v roce 2022, které se bude konat 29. října v St. George v Utahu.

Závod ale není to jediné, na co se připravoval. Ben předělává svůj dvorek a očekává dodání H2X Challenger 18D Pro od Master Spas.

„Jsem nadšený, že vidím hotový produkt,“ říká Kanute. „Náš dvorek je docela malý. Některé funkce už máme, ale jsem nadšený, že se to všechno spojí.“

Tato vířivka s tryskami, která byla navržena společností Master Spas pro závodní sportovce, má systém s proměnnou rychlostí. Kanute bude moci doplnit svůj bazénový trénink, ať už se bude chtít odpoledne věnovat regeneračnímu plavání nebo zvýšit tempo pomocí intervalové sady.

Master Spas zastihl Bena, aby promluvil o triatlonu a o tom, jak plánuje začlenit H2X Challenger 18D Pro do svého tréninku.

7 otázek s profesionálním triatlonistou Benem Kanutem

Už od mládí má profesionální triatlonista Ben Kanute silnou pracovní morálku. Mládežnický triatlonový klub v oblasti Chicaga zvolil plavecký klubový přístup s cílem vyvinout atlety světové třídy.

Ale zatímco tvrdá práce je důležitá, technika a pevné základy jsou stejně důležité. Plavecké lázně Master Spas umožní Kanute zaměřit se na techniku ​​plavání, vytrvalost a rychlost.

Jak vypadá váš trénink profesionálního triatlonisty?

Trénuji asi 25 hodin týdně, ale během vrcholného tréninku vstanu něco málo přes 30 hodin.

Vzhledem k mému vzdělání v plavání je to jediná disciplína, která přichází docela rychle. Vždy jsem byl silný cyklista. Běh je vždy tak trochu nedokončená práce. Myslím, že to vypovídá o úrovni triatlonu.

Všechny se sčítají. Je to rozhodně balancování.

Jak důležitá je pro vás psychická odolnost v tréninku?

Myslím, že vaše duševní hra se vyvíjí, jak se ve sportu máte. Když jste mladí, emocionálně závodíte. Vrací se do stavu toku. To je to, co hledáte. Udržet si pozitivní myšlení a co mohu dělat.

Když závodíte, chcete si zachovat klidnou mysl, ale stále mít tu syrovou soutěživost. To opravdu ukazuje drzost. Nemusíte být neustále pozitivní, ale musíte se umět překonat, když jde do tuhého, a ne se jen poddat.

Jakou vzdálenost v triatlonu nejraději závodíte?

Nemyslím si, že mám oblíbenou vzdálenost. Všechny mají pro a proti. V supersprintu se chyby umocňují. Jde o to být co nejpřesnější.

V polovičním IRONMANU se mi líbí, že to můžete vybrousit a ukázat trochu drti. Nacházíte způsoby, jak trochu resetovat, zotavit se a napravit chyby.

Co tě na plavání baví?

Vždycky jsem byl takový pracant. Zvládnu vysoké pracovní vytížení a to se mi vyplácí. S plaváním to dokážete. Má nízký dopad. Právě teď žiji ve Phoenixu v Arizoně a je mnohem hezčí cvičit v bazénu, než jezdit na kole nebo běhat.

Když mám dobrou plaveckou sestavu, zvláště takovou, kde se to zdá monotónní, líbí se mi rytmus cvičení – zvláště když ho projdete a dokážete trefit všechno správně.

Prostě miluji oceán a bodysurfing. Miluji být venku ve vodě.

Jak plánujete začlenit swim spa do svého triatlonového tréninku?

Jakkoli úžasné jsou bazény ve Scottsdale a Phoenixu celkově, hodiny u bazénu jsou přes zimu docela zábavné. Těším se, že budu mít přístup k vodě, abych mohl plavat v kteroukoli denní dobu. Díky tomu jsou tyto snadné plavání mnohem příjemnější než jízda a drcení v bazénu.

Ve swim spa můžete dělat mnohem soustředěnější práci. Můžete dělat techniku ​​a vrtat.

Bude skvělé opravdu experimentovat s různými rychlostmi a zjistit, jaký je to pocit. Je zde potenciál dostat se do opravdu solidních soustředěných cvičení na otevřené vodě.

Je to lepší než 50metrový bazén.

Pojďme si promluvit o pohodlí plavání v lázních.

Jsem nadšený, že mohu vyjít na svůj dvorek, naskočit dovnitř a udělat to. Pro mě je to 200 minut jízdy do bazénu. Jsou chvíle, kdy víc řídím, než plavu.

Jak budete swim spa využívat jako rodina?

Podíváme-li se na výhody plaveckých lázní, je tu aspekt výkonu, rodinný aspekt a možnost užívat si pobyt ve vodě. Moje dcera miluje vodu. Jsem nadšený z rychlého přístupu k vodě. Lekce plavání se také mohou velmi rychle zaplnit. Moje žena je také těhotná. Jak se dostane do dalšího těhotenství, plavecké lázně jí dají příležitost cvičit ve vodě.

Bude to opravdu úžasné.

Jak koupit swim spa

Chcete mít možnost trénovat, regenerovat a relaxovat jako profesionální triatlonista Ben Kanute? Mít plavecký bazén Master Spas vám umožní plavat podle vašeho plánu a zároveň přidat na váš dvorek zábavný faktor. Kliknutím sem se dozvíte více o výhodách hydroterapie a relaxace ve vířivce. Nebo kontaktujte svého místního prodejce Master Spas, abyste se dozvěděli více o vlastnictví swim spa. Zajímá vás, kolik stojí swim spa? Zde si můžete vyžádat cenovou nabídku.


Nejlepší vířivky v akci

Často kladené otázky: Seznamte se s Benem Kanutem

Kdo je Ben Kanute?

Ben Kanute je profesionální triatlonista a ambasador značky. Je známý svými úspěchy v triatlonových závodech a spolupracuje s různými značkami jako ambasador.

Jaké jsou úspěchy Bena Kanuta?

Ben Kanute má mnoho úspěchů v triatlonu, včetně vítězství v různých závodech a účasti na mezinárodních soutěžích. Je považován za jednoho z nejlepších triatlonistů ve světě.

Jaká je role Bena Kanuta jako ambasadora značky?

Ben Kanute spolupracuje s různými značkami jako ambasador a pomáhá s propagací produktů a značky. Jeho úspěchy a popularita mu umožňují působit jako efektivní tvář značky.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Seznamte se s Benem Kanutem: profesionálním triatlonistou a ambasadorem značky
– Závěr

– Bena Kanuteho triatlon provází celý život
– Je profesionálním triatlonistou a měl úspěch na ITU a 70,3 vzdálenostech
– Trénuje v oblasti Phoenixu a připravuje se na mistrovství IRONMAN 70.3 v roce 2022
– Ben Kanute si připravuje dvorek a očekává dodání H2X Challenger 18D Pro od Master Spas
– Uvažuje o začlenění swim spa do svého triatlonového tréninku
– Ben Kanute také mluví o svém tréninku, psychické odolnosti, oblíbených vzdálenostech, plavání a plánovaném využití swim spa
– Má zájem o vlastnictví swim spa od Master Spas

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *