Vířivky Na Bolesti zad

 

Vířivky Na Bolesti zad

Vířivky jsou účinným způsobem, jak zmírnit bolest zad a uvolnit svalové napětí. Díky vodnímu proudění a masážním tryskám dokáží vířivky zlepšit průtok krve a uvolnit bolestivé oblasti zad. Díky tomu jsou ideálním prostředkem k relaxaci a regeneraci po náročném tréninku nebo dlouhém dni v práci. S výhodami vířivek se mohou těšit jak aktivní sportovci, tak i ti, kteří trpí chronickými bolestmi zad. Ovšem před použitím vířivek nebo jakykoli nových relaxačních zařízení byste se měli poradit se svým lékařem.
bazen

Nejlepší vířivky v akci

 

Věděli jste, že téměř 16 milionů dospělých trpí bolestmi dolní části zad? Průzkumy vypracované Národním centrem pro zdravotní statistiku ukazují, že 41 % těchto lidí je ve věku 18 až 44 let.

Bolesti zad jsou problémem, který hýbe národem, a jeho léčba není vždy snadná. Ošetření může být drahé a časově náročné a vyžaduje, abyste si naplánovali schůzky a projížděli městem v naději, že se vám uleví.

Existuje však způsob, jak si dlouhodobě pomoci zmírnit bolesti zad přímo z vašeho vlastního dvorku – s vířivkou!

Vířivka na bolesti zad – 6 nejlepších způsobů, jak vám vířivka může ulevit od bolesti zad

Úleva od bolesti zad

Bolest zad může být vysilující a není nic horšího, než se vzdát aktivit, které vás baví, protože vás bolí záda. Své tělo denně tolik zatěžujeme jen tím, že žijeme svůj život, a proto je důležité se o něj starat!

Tam přichází na řadu vířivka!

Mnoho lidí se diví, že jsou vířivky dobré na bolesti zad.

Vířivky jsou účinným a osvědčeným způsobem léčby bolestí zad. Pomocí hydroterapie a hydromasáže mohou vířivky snížit bolest, podpořit relaxaci a odstranit tlak z těla, což umožňuje dlouhodobou úlevu od bolesti.

Vodoléčba je přírodní léčebná metoda, která využívá vodu ohřátou na optimální teplotu, která pomáhá tělu léčit. V kombinaci s hydromasáží je horká voda spárována s tryskami, které produkují nízkotlakou masáž zaměřenou na vaše bolavé svaly a poskytují širokou škálu výhod.

Zde je 6 nejlepších způsobů, jak může vířivka pomoci zmírnit bolesti zad.

1. Úleva od stresu

Bylo prokázáno, že tepelná terapie pozitivně ovlivňuje hladinu stresu lidí. Posezení ve vířivce, která je vyhřátá na dokonalou teplotu, vám pomůže uvolnit se a uvolnit emoční a fyzický tlak, který jste pociťovali.

Vaše tělo bude držet stres v různých oblastech, přičemž většina lidí pociťuje napjaté svaly na ramenou a spodní části zad.

Odpočinek v horké vodě vám může pomoci uvolnit tyto svaly, umožnit jim uvolnit se a začít se uvolňovat, čímž odstraníte napětí, které jste pociťovali.

2. Zlepšení oběhu

Použití tepla pomáhá podporovat průtok krve v celém těle rozšířením krevních cév. To pomáhá zlepšit krevní oběh a podporuje hojení celého těla.

Pomocí přesných trysek můžete zacílit na své problémové oblasti zvýšením průtoku krve přímo do nich a zároveň nalézt úlevu díky jemnému tlaku poskytovanému proudem trysky.

Lepší průtok krve je také užitečný pro protažení vašich napjatých svalů. Jemné protahování, když jste ve vířivce, pomůže efektivněji uvolnit svaly a podpoří hojení pro dlouhodobou úlevu od bolesti.

Vířivky Na Bolesti zad

3. Masáž celého těla

Odpočinek ve vířivce poskytuje příležitost k masáži kdykoli budete chtít. Když použijete vířivku navrženou tak, aby se přizpůsobila přirozenému obrysu těla a vyvinete optimální tlak pomocí trysek, můžete si bolavá záda snadno masírovat.

Každý je jiný, a proto je důležité mít možnost přizpůsobit si vířivku svým potřebám. S vysoce kvalitní vířivkou, která vám umožňuje ovládat proud a směr trysek, si můžete přizpůsobit masáž tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám, a zaměřit se na bolavé svaly s menší námahou.

4. Float Therapy

Po celý den je vaše tělo pod extrémním tlakem. Když chodíte, stojíte a sedíte, vaše klouby podporují celé vaše tělo. Časem to často vyústí v bolesti zad.

Float terapie bylo prokázáno mít pozitivní vliv na chronické bolesti zad lidí a také na kvalitu spánku a duševní zdraví. Zjistilo se také, že lidé, kteří se vznášejí častěji, zažili větší úlevu od bolesti než ostatní.

Plavání na vodě pomáhá snižovat tlak na vaše klouby, usnadňuje pohyb a minimalizuje bolest, což je vidět na popularitě vodních cvičebních programů.

Když spojíte teplo a plavání na vodě ve vířivce, zažijete nejen uvolnění tlaku na klouby a záda, ale také hluboké uvolnění svalů z horka.

5. Lepší kvalita spánku

Když zažijete výše uvedené výhody, budete fyzicky i psychicky uvolněnější. To přirozeně přispívá ke zlepšení kvality vašeho spánku.

To, jak dobře spíte celou noc, může výrazně ovlivnit vaši bolest. Uvolnění těla horkou vodou před spaním vám pomůže rychleji usnout a podporuje hlubší spánek. To pomáhá vašemu tělu odpočívat na delší dobu, což mu umožňuje nasměrovat svou energii na léčení vašich zad.

6. Uklidňuje svalové křeče

Většina lidí s bolestmi zad také zažívá určitou formu svalové křeče, což jejich bolest ještě zvyšuje. Tyto křeče jsou způsobeny příliš sevřenými svaly a nedostatečným oběhem.

Čas strávený namáčením ve vířivce vám pomůže uvolnit napětí v zádech a zároveň zvýšit krevní oběh, jak je uvedeno výše. To je důležité při zvládání bolesti způsobené svalovými křečemi.

Pravidelné trávení času ve vířivce může pomoci vašemu tělu udržet si uvolněnější stav, díky čemuž je méně pravděpodobné, že se časem objeví křeče, a sníží se celková bolest zad.

Nejlepší vířivky na bolesti zad v New Yorku a Severní Karolíně

Pokud máte zájem o přirozenou úlevu od bolesti zad pomocí cenově dostupné špičkové vířivky, Gary Pool & Leisure je to pravé místo, kam jít!

Mají tři místa po celém západním New Yorku, včetně Amherst, Cheektowaga a Clarence, a také jedno v Charlotte v Severní Karolíně.

Nejlepší vířivky v akci

Často kladené dotazy o Vířivkách Na Bolesti zad

1. Co jsou Vířivky Na Bolesti zad?

Vířivky Na Bolesti zad jsou speciální vířivky navržené tak, aby poskytovaly relaxační a léčebný účinek na bolesti zad.

2. Jak fungují Vířivky Na Bolesti zad?

Vířivky Na Bolesti zad využívají teplou vodu, masážní trysky a jemné proudy vzduchu k uvolnění napětí a bolestí v oblasti zad.

3. Jsou Vířivky Na Bolesti zad vhodné pro každého?

Vířivky Na Bolesti zad jsou vhodné pro většinu lidí trpících bolestí zad. Nicméně, vždy je vhodné poradit se s lékařem před začátkem jakéhokoliv léčebného programu.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Vířivky Na Bolesti zad
– Závěr

– Vířivka může pomoci zmírnit bolesti zad u dospělých
– 41 % lidí trpících bolestmi zad je ve věku 18 až 44 let
– Vířivka poskytuje úlevu od bolesti zad přímo z vašeho vlastního dvorku
– Hydroterapie a hydromasáž mohou snížit bolest a odstranit tlak z těla
– Úleva od stresu a zlepšení oběhu jsou další výhody používání vířivky
– Masáž, float terapie, lepší spánek a uklidnění svalových křečí jsou další přínosy vířivek
– Gary Pool & Leisure nabízí špičkové vířivky pro úlevu od bolesti zad v New Yorku a Severní Karolíně

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *