Master Spas míří do Kony na mistrovství světa

Master Spas míří do Kony na mistrovství světa

Master Spas míří do Kony na mistrovství světa

Společnost Master Spas se chystá reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa v Kony.
Tým se připravuje na tuto prestižní událost a doufá v úspěch.bazen

Nejlepší vířivky v akci

E hele kāua! Nebo anglicky let's party!

Po třech letech míří triatlonisté zpět na Velký ostrov Havaj na mistrovství světa.

Tým Master Spas bude v Koně také hýřit, protože podporuje profesionální triatlonisty a ambasadory Bena Hoffmana a Tima O'Donnella.

Profesionální závod mužů se bude konat 8. října 2022 v Kailua-Kona. Je to poprvé, co se mistrovství světa vrátí do Kony od roku 2019. Profesionální ženy a někteří atleti věkových skupin budou závodit 6. října.

Cíl na Ali'i Drive je často poslední cílovou čárou roku pro mnoho triatlonistů, ať už se jedná o profesionální nebo závodní věkové skupiny. Je pro mě ctí, že se můžete postavit na pláž do závodu, který zahrnuje 2,4 míle plavání, 112 mil jízdu na kole a 26,2 míle běh.

Závod je stejně vzrušující jako vyčerpávající a Master Spas je nadšený, že může být součástí akce.

mistr lázní ironman kona
Plavejte s Master Spas ve sportovním centru Kona první týden v říjnu.

Cítit energii

Na týden v říjnu se Kailua-Kona na Havaji stane epicentrem triatlonu. Sportovci se sjíždějí na ostrov, všichni s cílem zažít nejlepší den na závodní dráze.

Master Spas bude ve sportovním centru Kona, které má výhodnou polohu na Queen K kousek od centra města. Sportovci jsou zváni k návštěvě posilovny Master Spas po jízdě na kole na Queen K nebo běhu v energetické laboratoři. Tam si mohou odpočinout a načerpat síly a také si zaplavat v plaveckých lázních H2X Challenger 15D od Master Spas.

Plavecké lázně H2X Challenger byly navrženy s ohledem na triatlonisty. Inovativní systém trysek vytváří proud vody, který napodobuje podmínky na otevřené vodě a pomáhá sportovcům zlepšit jejich sebevědomí a vytrvalost při plavání.

Osminásobný šampion IRONMAN Ben Hoffman začlenil Challenger 18D Pro do svého tréninku pro Kona a sportovci mohou vidět, jaké to je jít metr po metru v alternativě bazénu.

Hoffman se spolu s Timem O'Donnellem a Mirindou Carfrae zúčastní akcí ve sportovním centru Kona během závodního týdne. Během této jedinečné příležitosti se dozvíte více o tom, jak trénují, o důležitosti regenerace a mnohem více.

Stánek Master Spas ve sportovním centru Kona bude obsazen od pondělí 3. října do pátku 7. října. Stánek bude uzavřen ve čtvrtek 6. října, kdy závodí profesionální ženy a někteří sportovci věkových skupin.

ironman ben hoffman
Profesionální triatlonista Ben Hoffman se chystá plavat v H2X Challenger v rámci mistrovství světa 2019 v Kailua-Kona.

Otestujte si své limity

Master Spas vyrábí dvě jedinečné značky plaveckých vířivek, které poskytují sportovcům všech úrovní alternativu k bazénu na zahradě, aby mohli trénovat po celý rok. Plavejte, aqua jog, cvičení a další, abyste mohli svůj trénink sladit s požadavky života.

Kromě toho vám může pomoci připravit se na triatlonové události, jako je mistrovství světa.

„Plavání ve swim spa je mnohem více podobné plavání ve volné vodě, což je to, na co v podstatě trénujeme jako triatlonisté,“ říká Carfrae. „Koupání v bazénu je fantastické, protože si můžete pořádně zacvičit a víte, jak rychle jdete. Ale možnost plavat nepřetržitě je mnohem podobnější tomu, co bychom dělali na závodech.“

Pro Hoffmana jsou plavecké lázně šancí zacvičit si navíc, zotavit se a využít podvodní kameru k získání zpětné vazby od svého trenéra.

„Pocházím z neplaveckého prostředí a plavání je něco, na co musím soustředit hodně energie. Vždy musím najít ty drobné úpravy, vylepšení, abych si udržel plavání vpředu, které je pro můj výkon ve sportu tak zásadní,“ říká Hoffman. „Swim Spa mi nabízí způsob, jak zdokonalit svou techniku.“

Plavecké lázně jsou však více než jen plavání a trénink. Kromě toho nejlepšího z bazénu nabízejí plavecké lázně také terapii ve vířivce. Mezi prvky řady H2X Challenger patří hydroterapeutické trysky a unikátní stojací Xtreme Therapy Cove. Trysky poskytují terapeutickou masáž bolavým svalům, ať už jste měli náročný trénink nebo stresující den.

Sledujte nás v Kona

Zatímco tým Master Spas bude v Koně, bude sdílet své zkušenosti na Facebooku a Instagramu. Získejte z pohledu první osoby, jaké to je zažít Kona v roce 2022, setkat se se sportovci a slyšet, co lidé říkají po plavání v Challengeru.

Jak koupit swim spa

Chcete doma plavat, cvičit a relaxovat? Mít plavecký bazén Master Spas vám umožní plavat podle vašeho plánu a zároveň přidat na váš dvorek zábavný faktor. Kliknutím sem se dozvíte více o výhodách hydroterapie a relaxace ve vířivce. Nebo kontaktujte svého místního prodejce Master Spas, abyste se dozvěděli více o vlastnictví swim spa. Zajímá vás, kolik stojí swim spa? Zde si můžete vyžádat cenovou nabídku.


Nejlepší vířivky v akci
FAQs – Master Spas

Často kladené otázky o Master Spas

Otázka 1: Jaké jsou aktuální novinky o Master Spas?

Většina našich novinek se týká naší účasti na různých událostech po celém světě. Například letos jsme se rozhodli, že se zúčastníme mistrovství světa v Kony. Máme skvělé přípravy a jsme nadšení, že budeme moci soutěžit s nejlepšími z celého světa.

Otázka 2: Jaké produkty nabízí Master Spas?

Nabízíme širokou škálu produktů od luxusních vířivek až po bazény různých velikostí. Naše produkty jsou navrženy tak, aby zlepšily zážitek z relaxace a zároveň přispěly k celkovému zdraví a pohodlí našich zákazníků.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Master Spas míří do Kony na mistrovství světa
– Závěr

E hele kāua! Nebo anglicky let’s party!

  • Triatlonisté míří zpět na Velký ostrov Havaj na mistrovství světa po 3 letech
  • Tým Master Spas podporuje profesionální triatlonisty Bena Hoffmana a Tima O’Donnella
  • Mistrovství světa bude probíhat 6. až 8. října 2022 v Kailua-Kona
  • Master Spas bude ve sportovním centru Kona
  • Stánek Master Spas bude přístupný ve dnech 3. – 7. října 2022
  • Plavecké lázně H2X Challenger od Master Spas budou k dispozici pro sportovce
  • Master Spas bude zveřejňovat zážitky na Facebooku a Instagramu
  • Zájemci o swim spa mohou získat více informací u místních prodejců Master Spas

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *