T je pro terapeuticky – severské vířivky




Terapeutické Severské Vířivky

Terapeutické Severské Vířivky

T je pro terapeutický – severské vířivky jsou vhodné pro relaxaci a léčbu různých onemocnění.



bazen

Nejlepší vířivky v akci

T je pro terapii

Ať už je vaše vířivka „soak-sesh“ odpoledne s rodinou, relaxační večer s přáteli nebo romantická přestávka s vaší drahou polovičkou, může poskytnout skvělou terapii ke zlepšení kvality vašeho života.

Už víte, jak uvolněně se cítíte po pouhých 15 až 30 minutách sezení v teplé, bublinkové vodě. Možná vás však překvapí, že vířivky jsou předepisovány také lidem trpícím chronickými onemocněními, jako je diabetes typu 2, artritida, fibromyalgie a vysoký krevní tlak. Vířivky mají nejen pozitivní vliv na tyto neduhy, ale také obecně prospívají vašemu celkovému zdraví nejméně čtyřmi různými způsoby. To je důvod, proč T v naší filozofii STAR znamená Therapeutic.

Fyzické výhody

Ponoření do vířivky je hydroterapie pro celé vaše tělo. Nordic's DTS™, Dual Therapy System, nabízí jedinečnou kombinaci vysokoobjemového proudění vody ve vířivce a cílené masáže přímou tlakovou tryskou, která vám poskytne dokonalou horkovodní terapii. Trysková masáž ve spojení s teplou, pohyblivou vodou působí na zmírnění svalového napětí a uvede celé tělo do stavu relaxace. Tato kombinovaná terapie uvolňuje vaše dýchání, zvyšuje krevní oběh a napomáhá detoxikaci těla.

Psychologické výhody

Když se vaše tělo a dech uvolní, když sedíte ve vířivce, mozek je spuštěn k uvolňování hormonů, jako je dopamin a serotonin. Jsou to hormony „dobré nálady“, které pomáhají snižovat úzkost, stres a deprese. Je pravděpodobné, že opustíte vířivku s pocitem emocionálního zvednutí a ve zlepšeném stavu mysli.

Chronická bolest, nebo dokonce dočasná bolest z přepětí nebo zranění, si vás může vybrat psychicky, fyzicky i emocionálně. Zatímco fyzická bolest je zmírněna pocitem beztíže a jemnou vodní masáží, vaše mysl je také uvolněna od přemýšlení o bolesti. To vytváří dokonalou příležitost k praktikování holistické meditace nebo si jen užít nádherný odpočinek od starostí dne. Vašemu tělu pomáhá při zotavení, zatímco vaše mysl a duch jsou osvěžené a obnovené.

Namáčení ve vířivce také zvyšuje vaši vnitřní teplotu. Když vyjdete z vířivky, teplota vašeho jádra začne klesat, což vytváří stejný přirozený proces, jako když se vaše tělo připravuje ke spánku. V kombinaci s relaxací a úlevou od bolesti může nyní vaše tělo dosáhnout hlubšího a delšího spánku. A se zlepšeným spánkem se cítíte méně stresovaní a jste schopni lépe zvládat každodenní situace.

Výhody zdraví

Jak jsme již zmínili dříve, vířivky mohou být velmi prospěšné pro lidi trpící cukrovkou typu 2, fibromyalgií a vysokým krevním tlakem. To znamená, že důrazně doporučujeme každému, kdo má zdravotní stav, před použitím vířivky konzultovat svého lékaře. Pokud váš lékař dá vše jasné, použití vířivky může být skvělou součástí zdravého životního stylu.

Další problémy, se kterými mohou vířivky pomoci, jsou snížení stresu a onemocnění souvisejících se stresem, jako jsou bolesti hlavy, bolesti těla a ztuhlost. Čas strávený ve vířivce je také terapeutický pro pacienty s artritidou, protože pomáhá uvolnit ztuhlé klouby a svaly a zmírnit bolest.

Aromaterapie

Kombinace hydroterapie ve vířivce s aromaterapií je efektivní způsob, jak získat ještě větší užitek z namáčení. Vůně stimulují čichové smysly, které ovlivňují oblasti mozku, které řídí paměť, teplotu, spánek, bdělost, stres a metabolické procesy. V závislosti na tom, jakou vůni si vyberete, může být vaše tělo nabité energií a osvěžením, abyste mohli začít svůj den, nebo odpočatí a zbavení stresu na konci dne.

I když je na výběr mnoho možností úpravy vůní a vody, jedna věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že voda ve vířivce je vyvážený, filtrovaný vodní systém. Důrazně vám doporučujeme používat produkty speciálně navržené tak, aby fungovaly v tandemu s vaší filtrací a vodní rovnováhou, jinak riskujete destabilizaci vaší vody, poškození filtru a potenciálně ohrožení vaší záruky. (Další informace o chemii vody najdete zde.)

Jak vidíte, vlastnictví vířivky může výrazně prospět vašemu zdraví a pohodě. Pojďme si dnes užít Nordic Difference!

Toto je část série blogových příspěvků, kde zkoumáme čtyři pilíře naší filozofie STAR: Jednoduchý, Terapeutický, Cenově dostupnéa Spolehlivý. Účelem těchto příspěvků je vysvětlit naše standardy a pomoci vám při rozhodování o koupi vířivky. Jsme hrdí na to, že máme na každé severské vířivce své jméno. Nemůžeme se dočkat, až se budete cítit stejně. Vstupte a zažijte klid na vlastní kůži. Najděte prodejce ve vaší blízkosti, abyste mohli začít.

Nejlepší vířivky v akci

Často kladené otázky o T je pro terapeuticky – severské vířivky

Co je T je pro terapeuticky – severské vířivky?

T je pro terapeuticky – severské vířivky jsou speciální typ vířivek navržených pro terapeutické účely a inspirované severskou tradicí relaxace a léčby vodu. Tyto vířivky kombinují relaxační vlastnosti teplé vody s léčivými účinky víření vody a jsou ideální pro terapii svalů, kloubů a celkového uvolnění těla.

Pro koho jsou T je pro terapeuticky – severské vířivky vhodné?

T je pro terapeuticky – severské vířivky jsou vhodné pro ty, kteří hledají terapeutický a relaxační zážitek spojený s vířivkou. Jsou ideální pro lidi trpící svalovými nebo kloubními potížemi, nebo pro ty, kteří chtějí navodit hlubokou relaxaci a uvolnění po náročném dni.

Jaké jsou hlavní výhody T je pro terapeuticky – severských vířivek?

Hlavní výhody T je pro terapeuticky – severských vířivek zahrnují terapeutické účinky kombinované s relaxací, uvolnění svalů a kloubů, zlepšení krevního oběhu a celkový pocit pohody a uvolnění po koupeli v teplé vířivce.

>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

T je pro terapeuticky – severské vířivky
– Závěr

– Vířivka může poskytnout skvělou terapii ke zlepšení kvality života
– Fyzické výhody vířivky zahrnují zmírnění svalového napětí, zvýšení krevního oběhu a detoxikaci těla
– Psychologické výhody zahrnují uvolnění hormonů „dobré nálady“ a snížení úzkosti, stresu a deprese
– Namáčení ve vířivce také zvyšuje vnitřní teplotu a může vést k hlubšímu a delšímu spánku
– Vířivky mohou být prospěšné pro lidi trpící cukrovkou typu 2, fibromyalgií a vysokým krevním tlakem
– Kombinace hydroterapie ve vířivce s aromaterapií může získat ještě větší užitek z namáčení.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *