Život s lupusem: Měsíc povědomí o lupusuŽivot s lupusem

Život s lupusem: Měsíc povědomí o lupusu

Lupus je autoimunitní onemocnění, které ovlivňuje různé části těla, včetně kůže, kloubů a orgánů. Měsíc povědomí o lupusu slouží k osvětlení tohoto onemocnění a podpoře těch, kteří s ním žijí.bazen

Nejlepší vířivky v akci

Lupus je zničující onemocnění, které může postihnout všechny oblasti lidského života. Lupus, který zahrnuje zánět v různých oblastech těla, může způsobit ztuhlost, bolest, zmatenost a únavu. A protože je pro lidi těžké „vidět“, lidé s lupusem mohou být vystaveni nepřiměřené kritice.

Neexistuje žádný lék na lupus, ale lze jej zvládnout léčbou, takže lidé žijící s lupusem si mohou zachovat kvalitu života.

Květen je měsícem povědomí o lupusu a je to příležitost podpořit ty, kteří s touto nemocí žijí, a výzkum související s lupusem.

Master Spas je dlouholetým zastáncem Lupus Foundation of America. Díky rodinnému spojení s touto nemocí se generální ředitel Bob Lauter snažil zvýšit povědomí a peníze pro organizaci.

Letos v květnu Master Spas vyrovná dary poskytnuté nadaci až do výše 50 000 $. Do 19. května 2023 mohou lidé přispět ke zlepšení kvality života lidí s lupusem.

mistr spas lupus
Lupus je autoimunitní onemocnění, což znamená, že imunitní systém těla napadá zdravé tkáně. Onemocnění je těžké diagnostikovat, protože postihuje tolik částí těla a existuje mnoho příznaků. Vířivka od Master Spas může lidem s lupusem pomoci zvládnout tyto příznaky.

co je lupus?

Lupus je autoimunitní onemocnění, což znamená, že imunitní systém těla napadá zdravé tkáně. Onemocnění je těžké diagnostikovat, protože postihuje tolik částí těla a existuje mnoho příznaků. Nejčastěji však postihuje klouby, kůži a vnitřní orgány.

Nikdo neví, co způsobuje lupus, ale může to být genetický faktor nebo to „může být vyvoláno infekcemi, určitými léky nebo dokonce slunečním zářením,“ uvádí Mayo Clinic.

Ženy ve věku od 15 do 44 let jsou vystaveny vyššímu riziku vzniku lupusu a u určitých rasových nebo etnických skupin je pravděpodobnější, že se u nich vyvine lupus.

Léčba lupusu

Podle průzkumu jsou nejnáročnějšími aspekty života s lupusem bolest, změny životního stylu a emocionální problémy spojené s lupusem.

Ale nalezení správného léčebného protokolu s lékařem a upřednostnění sebepéče může pomoci zlepšit příznaky a zabránit vzplanutí.

Je důležité, abyste si promluvili se svým lékařem a poskytovateli lékařských služeb o možnostech léčby lupusu, včetně holistických způsobů, jak onemocnění zvládnout.

lupusová vířivka
Pro ty, kteří žijí s lupusem, může nalezení správného léčebného protokolu s lékařem a upřednostnění sebepéče pomoci zlepšit příznaky a zabránit vzplanutí. Vířivka od Master Spas může pomoci při zánětech a bolestech kloubů.

4 způsoby, jak zvládnout lupus

Udělejte si čas na péči o sebe

Stres může zhoršit příznaky lupusu nebo způsobit vzplanutí. Je důležité najít způsoby, jak zvládat stres a udělat si čas pro sebe. Činnosti, které vám pomohou uklidnit náladu a omladit vás, se vyplatí, ať už je to čtení knihy nebo psaní deníku.

Vířivka od Master Spas může být místem pro odpočinek a zmírnění stresu. Kombinace teplé vody, hydroterapeutických trysek a LED světel vytváří relaxační atmosféru. Můžete také streamovat uklidňující seznam skladeb a uniknout hluku každodenního života.

Najděte zdroj tepla

Ztuhlost a bolest svalů spojená s lupusem může těžit z tepla, jako je sezení v sauně nebo namáčení ve vířivce. Teplá voda z lázní pomáhá zmírnit ztuhlost a zmírnit bolest a také zastavit svalové křeče.

Vodu vířivky Master Spas lze nastavit na uklidňujících 104 stupňů. Jednoduše stiskněte šipky na ovládacím panelu pro nastavení vaší dokonalé teploty.

Masáž

Pravidelná masáž může pomoci lidem, kteří bojují s chronickými stavy, které způsobují bolest, včetně lupusu. Může pomoci snížit stres, zlepšit krevní oběh a zmírnit bolesti a ztuhlost kloubů. Podle Lupus News Today je nejlepší týdenní masáž, ale výhody přináší i měsíční masáž.

S vířivkou Master Spas však mohou mít lidé s lupusem přístup k terapeutickým výhodám masáže 24/7/365. Vířivky jsou vybaveny prémiovými tryskami, které poskytují hydroterapeutickou masáž. Každá vířivka má jiné uspořádání sedadel a trysek, takže se můžete zaměřit na oblasti, které to nejvíce potřebují.

Pohybujte se, když můžete

Cvičení může pomoci udržet mobilitu a flexibilitu, což usnadňuje pohyb po celý den. Ale pro lidi žijící s lupusem je důležité zaměřit se na lehké až mírné cvičení a dbát na to, jak se vaše tělo cítí.

Teplá voda nabízí terapeutickou alternativu k tradičnímu cvičení. Vztlak vody zvyšuje pohyblivost a zároveň odstraňuje stres z kloubů. Lidé žijící s lupusem se budou moci pohybovat volněji bez dopadu. Plavecké lázně od Master Spas mohou být bezpečným místem pro cvičení, ale také vířivka může sloužit k protažení a pohybu.

Související příspěvek: 10 protahovacích cvičení pro vaši vířivku

Jak koupit vířivku v roce 2023

Jste připraveni investovat do své pohody a dvorku? Vířivky Master Spas si můžete užívat letos a mnoho dalších let. Kliknutím sem se dozvíte více o výhodách hydroterapie. Nebo se obraťte na svého místního prodejce Master Spas a zjistěte více o vlastnictví vířivky. Zajímá vás, kolik stojí vířivka Master Spas? Zde si můžete vyžádat cenovou nabídku.


Nejlepší vířivky v akci
Život s lupusem: Měsíc povědomí o lupusu

Často kladené dotazy o životě s lupusem

Co je lupus?

Lupus je autoimunitní onemocnění, které může postihnout různé části těla, včetně kůže, kloubů, ledvin a srdce. Tělo lupusového pacienta produkuje příliš mnoho protilátek, což může vést k zánětům a poškození orgánů.

Jaký je běžný průběh života s lupusem?

Život s lupusem může být obtížný, protože pacienti se často potýkají s bolestí, únavou a dalšími symptomy. Je důležité pravidelně navštěvovat lékaře a dodržovat léčebný plán pro snížení zánětů a kontrolu symptomatických projevů onemocnění.

Jak mohu podpořit Měsíc povědomí o lupusu?

Můžete se zapojit do akcí, které jsou pořádány během tohoto měsíce, sdílet informace o lupusu na sociálních sítích nebo se zapojit do dobrovolnické činnosti pro podporu lupusových pacientů. Každý projev podpory má velký význam.>> TOP VÍŘIVKY <<

Nejlepší vířivky v akci

Život s lupusem: Měsíc povědomí o lupusu
– Závěr

Lupus je autoimunitní onemocnění, které napadá zdravé tkáně v těle a může ovlivnit klouby, kůži a vnitřní orgány.

Neexistuje lék na lupus, ale léčba může zmírnit příznaky a zlepšit kvalitu života.

Květen je měsícem povědomí o lupusu a Master Spas podporuje Lupus Foundation of America.

Lidé s lupusem mohou mít prospěch z vířivek, které pomáhají zmírnit bolest a ztuhlost kloubů.

Je důležité najít způsoby, jak zvládat stres a péči o sebe, a také upřednostnit sebepéči při léčbě lupusu.

Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

Kategorie – vířivky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *